MFK yeniden oyna!

Kodla Büyü

sarı_sarı

Seçkin Üye
Seçkin Üye
mfk GERİ DÖN GERİ DÖN Ne olur GERİ DÖN :!:

Aşağıdakiler etkinliklerimiz-ve-eylemlerimiz-f263/bu-geceki-programa-damgamizi-vuralim-t71757.html adresinden alıntıdır.

omd' Alıntı:
sarı_sarı' Alıntı:
omd' Alıntı:
mfk' Alıntı:
ben hep yanınızdaydım. Ama artık eskisi gibi oynamıyorum.

En azından arada sırada iki kelime sohbet edebileceğimiz bir platforma gel yahu :D

mfk senin gibi davamızda ateşli bir arkadaşımızı oyunda görmemek acı!

@mfk yoldaşa psikolojik baskı yapalım haklı mücadelemize geri dönsün :D

@mfk yoldaş aramıza geri dönmezse klavyemi kırar, faremin de üstünde zıplarım. Yerlerine alacağım microsoft klavye+fare setinin faturasını da @mfk yoldaşa gönderirim. Haberi olsun :D

ya mfk gururumu bir kenara bırakıp böyle oynamamayı öğret bana da.. :( Herkes uyumuş olamaz değil mi? O kadar kişi bakıp biri de yazmıyor ya :cry:

Bizim zümre ile okeye dördüncü bile bulunmuyor. Alıştım ben :sleep:

ben de alışmak istiyorum, takıntı oldu galiba ben de iyice, sallayıp başka işlerime yoğunlaşsam bi..

sarı_sarı' Alıntı:
ben de alışmak istiyorum, takıntı oldu galiba ben de iyice, sallayıp başka işlerime yoğunlaşsam bi..

sen şu yüksek lisansına bi iyice yoğunlaş :D Akademisyen olcan sen hadi bakim.

gerçekten davamızda mücadele eden bu arkadaşı aramızda görmekten bende memnuniyet duyuyorum. bizleri üzme geri gel meslektaşım, herşeye rağmen biz bir aileyiz. :++:

sahrak' Alıntı:
gerçekten davamızda mücadele eden bu arkadaşı aramızda görmekten bende memnuniyet duyuyorum. bizleri üzme geri gel meslektaşım, herşeye rağmen biz bir aileyiz. :++:
:alkis:

tamam hasaricim şimdi bakıcam twitlerin arada kaynadı sanırım görememişim RT liyorum bir de :D

MFK uyumamış bu arada ;)

Nasipse 20 kasımda düğünüm var. Ondan sonra kendi hayat mücadelemi sürdüreceğim. Şu an yıkım kapsamındaki okul komedisinden formatör olamadım. Eş durumu tayinleri de kaldırdılar. Her gün köprü geçip 30 km. daha yol gidip geleceğim yaza kadar. Düğünden dolayı da 30bin liraya yakın borcum var. Yani anlıyacağınız bundan sonra kendi derdimleyim. Bi arkadaş bana "sen ek ders alamıyorsan burdakilerin suçu ne?" demişti forumda. Benimki o hesap işte.
Ankara'da en az 1000 kişi olmadıkça ya da iş bırakma eylemi yapmadıkça bişey değişmeyeceğini, ve bunların da bu zümrede hiç bir zaman olamayacağını düşündüğümden yokum artık dostlarım. Heves kırmak istemiyorum ama hevesim de kalmadı açıkcası. Saygılar.

Geçenlerde saçma sapan bir site twitleri görünce sinir oldum ondan. :mrgreen:

mfk' Alıntı:
Nasipse 20 kasımda düğünüm var. Ondan sonra kendi hayat mücadelemi sürdüreceğim. Şu an yıkım kapsamındaki okul komedisinden formatör olamadım. Eş durumu tayinleri de kaldırdılar. Her gün köprü geçip 30 km. daha yol gidip geleceğim yaza kadar. Düğünden dolayı da 30bin liraya yakın borcum var. Yani anlıyacağınız bundan sonra kendi derdimleyim. Bi arkadaş bana "sen ek ders alamıyorsan burdakilerin suçu ne?" demişti forumda. Benimki o hesap işte.
Ankara'da en az 1000 kişi olmadıkça ya da iş bırakma eylemi yapmadıkça bişey değişmeyeceğini, ve bunların da bu zümrede hiç bir zaman olamayacağını düşündüğümden yokum artık dostlarım. Heves kırmak istemiyorum ama hevesim de kalmadı açıkcası. Saygılar.

1. Ben de heves kırmak istemiyorum ama hasarinin sözünü dikkate al derim!!!
2. Sana öyle diyen eminim yazdığın cümleleri algılayamamış ve ek puanla bölümü kazanmış biridir ciddiye alma öylelerini (pire için yorgan yakma)
3. Sana hak veriyorum.. Kızgınlığını ve kırgınlığını anlıyorum, yine de şansımızı deneyelim dedim
4. ama yanınızdayım dediğini de unutma!

Geri