motorola atrix nasıl bir telefon sizce?

Kodla Büyü
ben telefonu begendim hocam hızlı ısınma bana olmadı ve fiyatına gore cok uygun . Böyle teknolojik urunler alırken fiyat performansa bakmak lazım bence fiyat olarak uygun performans olarak cok iyi

bilkem' Alıntı:
bende uzun zamandır araştırdım..bazı forum sitelerinde yurt dığında tamir görmüş telefonlar satıyorlar diyorlardı...her kafadan değişik yorumlar vardı..ben fiyat ve perfonsa göre kararımı kıldım bugun hizlial.com üzerinden siparişimi verdim..
http://www.hizlial.com/u02.044.1472.0003/motorola-atrix

arkadaşlar ben telefonu aldım..telefon çok güzel..
yalnız alırken ikkat edin..ben hizlial.com'dan aldım..kutu içerisnde doc çıkmadı..hepsiburada.com dan alanarından çıkıyormus ona dikkat edip alırsanız iyi olur..

arkadaşlar bende atrix siparişini verdim hb den...500 tl üzerine 100 tl hediye çeki kampanyasıda var..umarım memnun kalırım..özellik ve fiyat karşılaştırması yapınca gayet uygun geldiği için siperiş verdim..umarım memnun kalırım..

ekran kalitesi hariç o fiyata harika bir telefon...Ekranda pek canlılık yok ne yazıkki ama hızı ekran boyutu gayet iyi

hocam özelliklerine baktığımda o ayarlardakiler 1000 tl üstü oluyor..bir erkan parlaklığı içinde o kadar para vermek cazip gelmedi bana..sonuçta oyunla falan pek aram yok zaten..amaç ihtiyaç halinde nete ulaşayım..

arkadaşlar bende inceledim gayet iyi bi makine ama türkçe android 4 sürümü yok mu, ben bulamadım

arkadaşlar bende aldım atrix sonunda. Şarja taktım %60 dolu gösterdi direk. İlk taktığımda kırmızı ışık yanıyodu. 3 saati biraz geçti yeşil ışık yanıyor şimdi. Şarj ilk sefer için yeterli midir, belli bi sürer durması mı gerekli acaba...

arkadaşlar kullandığınız sorunsuz bi rom tavsiye edermisiniz? yeni aldım ama daha bilgim yok pek rom olayında

dün hb da590 tl ye aldım

paraf 100 tl puan verdi yüklendi + 100 tl ekstre indirimi olacak bu ay+30 tl paraf günüm //// parafla toplam 230 tl daha ucuz oldu

hepsiburada 100 tl çek verecek 50+50 de ordan gelecek (mouse usb bellek falan alırım)

iyi fiyata geldi fakat ıns temiz bir ürün gelir bu konuda şüphelerim var

Motorolaya antipatik bakanlar var ama telefonu görünce "vay bee motorolanın böyle telefonuda mı varmış?" diyorlar. Bence muadillerine göre motorolalar çok uygun. Bende Razr kullanıyorum çok memnunum telefondan.

ben de yılbaşından bu yana atrix kullanıcısıyım ve genel hatlarıyla memnun olduğum bir telefon ancak telefon görüşmesi yapmadan önce kişileri bulmadaki yavaşlığı ve takılması sinir bozucu bir durum, listeden birini bulmam dakikalar sürüyor maalesef :(

Türkiyedeki atrix ler refusbished ürün. bu yüzden vazgeçtim. Bu telefonun ederi kesinlikle 600 tl değil. Muadilleri 1200 tl..

okadar ozelliğe bu fiyat.. insan şüpeleniyo tabi... alsammı bilemedimm. .sonyler nasılki..

ben bu telefondan çok mennunum ama şunu anladım ki daha büyük bir telefon almalıyım :)
hayalimde sony ve htc nin 4" ten büyük telefonları var... ama telefonu daha yeni aldım...1-2 sene geçsin bakalım ;)

only61' Alıntı:
ben bu telefondan çok mennunum ama şunu anladım ki daha büyük bir telefon almalıyım :)
hayalimde sony ve htc nin 4" ten büyük telefonları var... ama telefonu daha yeni aldım...1-2 sene geçsin bakalım ;)
daha büyk görüntü olarak iyi ama taşıması zor olmzmı

istanbul38' Alıntı:
only61' Alıntı:
daha büyk görüntü olarak iyi ama taşıması zor olmzmı

hocam bişey olmaz benim arkadaşım da note vardı ilk önce alışamadı ama sonra vazgeçemedi...mini tablet gibi çok hoş

Geri