n11.com'dan alışveriş yaptınız mı bi sorun yaşayan var mı?

Kodla Büyü
ben 7 8 alışveriş yaptım sıkıntı olmadı. sadece bi üründe kargo ücretsiz dedi satıcı kargo ücreti ödedim. site güvenilir. alışveriş yapacaksan 200 ve üzerine 22 tl kupon ve bonus karta 33 tl puanı da unutma.

Site gitti gidiyor mantığı ile çalışıyor.
n11 üye iş yerleri var. Tedarikci direk kargoyu kendi üzerinden gönderiyor. HB gibi ürünler HB gelip; HB den dağıtıma çıkmıyor. Ürün size geldikten sonra onay verdiğiniz zaman N11 tedarikci firmaya ödeme yapıyor.

Geçen hafta içi aldığım bir kozmetik ürün 2 gün içinde geldi..

Satıcının aldığı yorumlar gibisinden bir bölüm varsa göz at hocam ben alışveriş yaptım birkez sıkıntı çıkması..

piyasa 270 olan bosch süpürgeyi 188 liraya aldım. kargo dahil.
2 günde elime ulaştı.

Ben mama sandalyesi almıştım sipariş tarihinden 7 gün sonra elime ulaştı. Ama sorun site kaynaklı değil Sanırım çalıştıkları firma ile ilgiliydi kargoya geç verildi. Müşteri temsilcisin durum hakkında bilgi almak için aradığımda ilgilenildi. Tek sorun sürekli mail ve tele mesaj gönderip duruyorlar

Klima,çamaşır makinası, cep telefonu, tost makinası aldık. Hiçbir aslışverişimde sorun cıkmadı hem de fiyat piyasaya göre cok uygundu tavsiye ederim..

daha önce n11'den 4-5 ürün satın aldım. 1 ürün hariç hiçbirinde br sıkıntı yaşamadım.Sadece 1 üründe kargo ücretsiz olduğu halde kargo ücreti alınmıştı. Durumu bildirmeme rağmen n11 müşteri hizmeti hiç umursamadı.

3 defa alışveriş yaptım üçündede sorun yaşamadım. kargoların bazıları şartlı kargo olabiliyor.(50 tl üzeri alışverişe ücretsiz kargo gibi buna dikkat) satıcı yorum ve puanlamalarını dikkate alırsanız pek sıkıntı yaşamazsınız.

İki alışveriş yaptık sorun çıkmadı, arkadaşımdan kargo ücreti almışlar, kargoyu arayıp geri aldı ödediği parayı :)

Başlık biraz eski.

N11 den alışveriş yapmaya dair görüşleriniz/tespitleriniz nedir?

İndirim merkezi isimli bir satıcıdan bilgisayar almayı düşünüyorum. Fiyat vatan bilgisayara göre 700 tl uygun olduğu için cazip geliyor. Asus Türkiye garantili,sıfır,kutulu ürün yazıyor açıklamasında

DotCom' Alıntı:
Başlık biraz eski.

İndirim merkezi isimli bir satıcıdan bilgisayar almayı düşünüyorum. Fiyat vatan bilgisayara göre 700 tl uygun olduğu için cazip geliyor. Asus Türkiye garantili,sıfır,kutulu ürün yazıyor açıklamasında
hocam bende bilgisayar almayı düşünüyorum. siz hangi bilgisayarı almayı düşünüyorsnuz?

ttalan46' Alıntı:
DotCom' Alıntı:
Başlık biraz eski.

hocam bende bilgisayar almayı düşünüyorum. siz hangi bilgisayarı almayı düşünüyorsnuz?

Asus vw 007 modelini düşünüyorum. Altarnetif öneriniz var mı?

Ben klimadan tutun beyaz esyaya, cep telefonuna, cesitli ev esyalarina, hobi malzemelerine kadar bir cok urun aldim. Bu gune kadar bir sorun yasamadim.

DotCom' Alıntı:
ttalan46' Alıntı:
DotCom' Alıntı:
Başlık biraz eski.

hocam ben daha uygun bir bilgisayar bakıyordum.
Örnek: http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/ ... -P45825986

xodeda' Alıntı:
Ben klimadan tutun beyaz esyaya, cep telefonuna, cesitli ev esyalarina, hobi malzemelerine kadar bir cok urun aldim. Bu gune kadar bir sorun yasamadim.

Hangi satıcıdan alışveriş yaptınız?

ttalan46' Alıntı:
DotCom' Alıntı:
ttalan46' Alıntı:
DotCom' Alıntı:
Başlık biraz eski.

hocam ben daha uygun bir bilgisayar bakıyordum.
Örnek: http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/ ... -P45825986

Daha uygun fiyat:
http://www.sanalmarketim.com/asus-x550j ... s/p_62663/

n11 den 20 ye yakın alisverisim oldu. Hic sorun cıkmadı. Magaza yorumlarıni dikkate alarak alisveris yapin

DotCom' Alıntı:
xodeda' Alıntı:

Hangi satıcıdan alışveriş yaptınız?
Magaza seciminiz kargonuzun erken yada gec gelip gelmeyecegini belirleyebilir bence. Zaten n11 bu firmalara kefil oluyor. Urunu alamazsaniz odemeye iptal edersiniz olur biter. Sahsen ben magazalara pek dikkat etmedim. istedigim fiyata satan saticidan aldim her zaman. hicbir sorunda yasamadum.

Geri