n11.com'dan alışveriş yaptınız mı bi sorun yaşayan var mı?

Kodla Büyü
n11 üzerindeki satıcılardan KDV muafiyeti ile satın alma gerçekleştiren var mı?

yanıt : Canlı destek uzmanıyla görüştüm.
"Bu uygulama tarafımızda geçerli olmamaktadır. Sistem üzerinde yaklaşık olarak 38 bin mağza ağı olduğu için bu şekildeki uygulamalar sağlanamamaktadır"

Ben defalarca alış veriş yaptım. Daha çok satıcının aldığı yorumlara bakarım. Ama hiç bir sorun yaşamadım. Philips maraton ultimate elektrik süpürgesi aldım. Piyasadan 150 TL daha ucuza geldi. Orijinal urun.

Re: Ynt: n11.com'dan alışveriş yaptınız mı bi sorun yaşayan var

denizlerb' Alıntı:
n11 den 20 ye yakın alisverisim oldu. Hic sorun cıkmadı. Magaza yorumlarıni dikkate alarak alisveris yapin
Hiç korkmayın.
Çok güvenilir.
Canlı destek hattı (gittigidiyor a örnek olsun. Destek hatları yada sanırım mail desteği bile yok) çok yardımcı (kampanyalı ürün için aramıştım) oluyor ve çok hızlı kargoları var.
Bu kadar olur yani.En son örnek;
Cumartesi geceyarısı verdiğim sipariş, Pazartesi sabah geldi.

Reklamını müşterisi yapar.

Daha iyisi varsa, yine N11 dir.

n11.com'da iade sürecine girmediğiniz müddetçe sorun yaşamazsınız. Elektronik ürünlerde ola ki beğenmez de iade edeceğim derseniz ve satıcı da kutusu açıldı alamayız derse n11.com sonuna kadar satıcının arkasında durur ve sahip olduğunuz tüketici haklarınızı size farklı şekilde yansıtır. Sonuç olarak hakem heyetleriyle falan maceraya başlarsınız.
Tecrübeyle sabittir, uzak durunuz derim. Gittigidiyor.com ise tam tersidir ve sonuna kadar tüketicinin arkasındadır.

yorumlar ve satıcıya soru sor kısmındakileri okumadan kesinlikle alışveriş yapmayın.

yataylimit' Alıntı:
n11.com'da iade sürecine girmediğiniz müddetçe sorun yaşamazsınız. Elektronik ürünlerde ola ki beğenmez de iade edeceğim derseniz ve satıcı da kutusu açıldı alamayız derse n11.com sonuna kadar satıcının arkasında durur ve sahip olduğunuz tüketici haklarınızı size farklı şekilde yansıtır. Sonuç olarak hakem heyetleriyle falan maceraya başlarsınız.
Tecrübeyle sabittir, uzak durunuz derim. Gittigidiyor.com ise tam tersidir ve sonuna kadar tüketicinin arkasındadır.

Evet arkadaş doğru söylüyor . Elektronik ürünlerde sıkıntılı. İade edecek olunca n11 satıcı ile görüşün diyor siyriliyor. Ben de 30- 40 alışveriş yaptım.böyle yapiyor

Puanı yüksek olan satıcılardan alış veriş yaparsanız bi sorun yaşamazsınız. Ben genelde %90 ın altında olanlardan alışveriş yapmıyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler.

Fiyatları uygun ancak şu Eğitime %100 destek kapsamında satış yapsalar daha bir güzel olacaktı. Bugün Gold bilgisayara uğradım, onlar da pek sıcak bakmadı. Biraz meşakkatli geliyor onlara galiba, yoksa heryerden bu türlü satış yapılabilir diye biliyorum.

n11'de ürün veya siparişinizle ilgili bir sorun yaşarsanız başınız çok ağrıyor. Satıcı anlayışlı biri değilse bu siteden alışverişe tövbe edersiniz o derece diyeyim. n11 sizi tamamen satıcı ile başbaşa bırakıyor, Gittigidiyor gibi değil. Her sorunu satıcı ile çözmenizi istiyor. Her durumda satıcıdan taraf oluyor. Şikayetleri okursanız herkes aynı konuda muzdarip. İlk yazdığım yorumdan sonra birçok kez alıveriş yaptım ve n11'den büyük meblağlı alışverişlerde tercih edilmemesi gereken bir site olduğunu düşünüyorum.

Puanı ve işlem sayısı yüksek, sorularınıza hemen yanıt veren satıcıları tercih edin.

2-3 hafta önce n11 deki candaş bilgisayardan brother yazıcı aldım, memnun kaldım bi sorun çıkmadı, diğer yerlerden 80 tl daha ucuza geldi.

yataylimit' Alıntı:
Elektronik ürünlerde kural bellidir. Bizzat gidip mağazadan alsanız yine iade almazlar.Bu konuda uyarı levhaları mağazalarda asılıdır.
Yeri gelmişken tek bir sorum olacak.
Çok basit.
gittigidiyor.com sitesine ait bir çağrı merkezi yada müşteri hattı veya 444 lü vs "FAAL bir telefon numarasını"yazın.
Bilen bulan varsa buradan özür dileyeceğim.

COBOL' Alıntı:
yataylimit' Alıntı:
Elektronik ürünlerde kural bellidir. Bizzat gidip mağazadan alsanız yine iade almazlar.Bu konuda uyarı levhaları mağazalarda asılıdır.
Çok basit.
gittigidiyor.com sitesine ait bir çağrı merkezi yada müşteri hattı veya 444 lü vs "FAAL bir telefon numarasını"yazın.

Arkadaşım bir iadede sıkıntı yaşamıştı. Satıcı kargo ücretini ödeyerek gönderin demişti. Tabi arkadaş Gittigidiyor müşteri hizmetlerini aradı ve alıcı ödemeli gönderdi ürünü.

Şu telefon var sitelerinde, bir deneyin derim. +90 (216) 687 02 99

COBOL' Alıntı:
yataylimit' Alıntı:
Çok basit.

Biz burada yüz yüze alışverişten bahsetmiyoruz, mesafeli satıştan bahsediyoruz. Sapla samanı birbirine karıştırmayın. Yüz yüze satışta tabi almazlar ama mesafeli satışta 14 günlük cayma hakkınız vardır ve ürünün mutat kullanımı iadeye engel teşkil etmez. Sizin kriteriniz eğer firmanın telefon hattının olmasıysa size n11.com telefon hattını kaç kere aradığımı, neler yaşadığımı, her seferinde papağan gibi verilen aynı yanıtları anlatabilirim uzun uzun. Yani evet, n11.com'un beş para etmez bir müşteri hizmetleri hattı var. Gittigidiyor.com un ise 1-2 saat içinde size dönen, gerektiğinde satıcıyı arayarak durumu sorgulayan ve her türlü sorunda çoğunlukla alıcının haklarını koruyan bir destek merkezi var. Öyle ki, ödeme onayı verdiğim bir ürünün bile daha sonradan bir kusurunu tespit ettiğim için onayı kaldırıp ücretimi iade etmişlikleri var. Varsa eğer n11'de bu tür bir örnek, siz de paylaşın da öğrenelim.

Ha ayrıca yukarıdaki numara da çalışıyor, denedim. Özür diler misiniz?

benimde aklimda hep suphe vardi yorumlari okuyunca tamam dedim teşekkürler....

Geri