NetOp 6 FULL

Kodla Büyü

enesaskar

Aktif Üye

Ekli dosyalar

• netop.JPG
    netop.JPG
    140.8 KB · Görüntüleme: 6,286
Çok teşekkürler hocam,ben de şu sıralar bu programı bilgisayar sınıfında kullanmayı düşünüyordum.Süper denk geldi. :)

paylaşım için teşekkürler fakat ben hala indiremedim. Sürekli sayac çalışıyor fakat dosya inmiyor. İndirebilen var mı acaba?

sandozzz' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler fakat ben hala indiremedim. Sürekli sayac çalışıyor fakat dosya inmiyor. İndirebilen var mı acaba?
hocam genelde 15 saniye sayar hotfile. sonra indirme bağlantısı açılır. neden öyle oldu acaba?

Çok sagol hocam su aralar benimde kurmak istediğim birşeydi netsupport düşünüyordum ama sen bu iyi diyorsan denemekte fayda var ;) :+1:

Hocam bu programı kurdum ama çocuklar bilgisayarı açılışta F8 tuşuyla ağ destekli güvenli kipte başlatıyorlar ve program bilgisayarları görmüyor bu konuda bir çözüm bulabilen var mı acaba şimdiden teşekkürler..

Çok teşekkürler...

habbe' Alıntı:
win 7 de çalışıyor mu sayın hocam?

Evet win7 de sorunsuz çalışıyor.

Benimde bir sorum var programın 5 sürümünde türkçeleştirme çalışması yapılmış. Bu sürümde türkçeleştirme çalışması yapan arkadaş var mı acaba ?
Ya da dil dosyasının hangi DLL dosyası olduğu hakkında bilgisi olan.

Netop ta bilgisayarları görüyorum, kendi bilgisayarımı öğrenciler nasıl görücek, ders anlatcam, öğrenciler kendi ekranlarından benim bilgisayarı nasıl görecek

SON SORUM?

NETOP kurdum, çokta güzel; ancak labdaki tüm bilgisayarlar vista, sadece 2 si xp, öğretmen bilgisayarı vista olan tüm bilgisayarları görürken, xp yüklü olan bilgisayarları görmüyor, ne yapmalıyım?

Geri