Norm Kadro Probleminin neresindesiniz?(Anket)

Kodla Büyü

Norm Kadro Sorununda yeriniz neresi?

• Norm Kadro Fazlasıydım, tercihlerim doğrultusunda görev yerim değişti

Oy: 3 2.8%
  • Norm Kadro Fazlasıydım, tercih yapmadığım halde görev yerim değişti

Oy: 3 2.8%
  • Norm Kadro Fazlasıyım Ve Tercih Yaptım-Bekliyorum

Oy: 5 4.6%
  • Norm Kadro Fazlası Değilim

Oy: 36 33.0%
  • Henüz Yazı Gelmedi

Oy: 16 14.7%
  • Norm Kadro Fazlasıyım Ama Tercih Yapmadım-Bekliyorum

Oy: 46 42.2%

• Kullanılan toplam oy
    109

tanes

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar norm sorunu her ilde farklılık gösteriyor ve bir bütünlük sağlanamadı, kimi tercih yaptı kimi yapmadı, kimi atandı ama birbirimizden habersisiz. Anketi cevaplarsanız kafası karışık olan arkadaşlarımız için yardımcı olabiliriz.

Anketi güncelledim arkadaşlar, norm fazlası olup isteğiyle atananlar bi de re'sen atananlar var, o durumu da ayırdım, tekrar oy kullanırsanız sevinirim :)

eşim sakaryada norm fazlası. mem tercih yapmazsa yeri değiştirilmez demiş. ayrıca arkadaşlarımdan birine ne meb ten mektup geldi. (soruları üzerine) eğer bir görevlendirme varsa (formatörlük gibi) başka bir okulda öğretmeni çalıştıramazsın diye .

HATAY da yaptım ama yapmayanların yerı degısmıcek dedıler bugun sendıkadan cok tuaf yazdıgım kız meslekte lısteden kalktı dun ben vermıstım dılekceyı hakkımızda hayırlısı

mfacil' Alıntı:
HATAY da yaptım ama yapmayanların yerı degısmıcek dedıler bugun sendıkadan cok tuaf yazdıgım kız meslekte lısteden kalktı dun ben vermıstım dılekceyı hakkımızda hayırlısı
Hocam birileri için rezerve edilmiştir kesin. Bizim ülkemizde bu işler böyle yürüyor :(

kendimi bildim bileli norm fazlasıyım.ilk panik yapıyodum ama artık sallamıyom :p

Ortaya çıkacak olan durumdan bakalım biz nasıl bir durum alacağız. Çoğunluğun ne olduğu ortada. Kimler koltuğum sağlam diyebilecek göreceğiz.

erfatm' Alıntı:
Norm Kadro Fazlasıyım Ama Tercih Yapmadım-Bekliyorum
aynen, geçen hafta norm fazlası atamaları için başvurular alındı ben de ilçedeki şube müdürüyle görüştüm (ordu-fatsa) dilekçe verilmediyse atama yapılmaz dedi, bende yerdeğiştirmek istemediğimi söyledim.
Nitekim dediği gibi oldu şube müdürümüzün, istekte bulunmayanlara birşey dayatılmadı. Bu seneyi savuşturduk, seneye bakalım nolcazz...

Geri