Oğluma 2. isim arıyorum. ... MAHİR ...

Kodla Büyü
Hz. Mahir olabilir :)

Şaka bi yana ben umut ve yusuf isimlerini çok seviyorum

Yusuf Mahir Yılmaz
Umut Mahir Yılmaz

metin, vefa,emin gibi bir anlamı olan ve insanlığın mayasında olması gereken karakterleri anlatan isimlerde koyabilirsin.

alideniz2000' Alıntı:
bence ikinci isim olmasın. mahir çok güzel bir isim.
2 isimli çocuklar çift kişilikli olmaya yatkındır. neden?
anne taraf bir ismi seçer ve kullanır. baba taraf bir ismi seçer ve kullanır. çocuk arada kalır. yapmayın.

Bence 2. bir isim kullanilmasi mantikli. Soyadiniz "Yilmaz" o kadar cok kiside var ki. Ilerde ayni isimde olan cok kisi olacaktir, sorunlara yol acacaktir bu da.
Resmi islemlerde sorunlar oluyor. Yurt disina vize alirken bile sirf ayni isimde sorunlu biri oldugu icin bir tanidigi aylarca bekletmislerdi, iyice arastirmak icin.

Arkadasin bebegi oldu, "Ata" adini koydu sadece, soyadi da "Atma..." . Ad soyad beraber soylenince tekerleme gibi oluyor, okul hayatinda dalga gececek arkadaslari kesin. Soyadina gore de dikkat etmek gerekiyor kesinlikle.

Ahmet Mahir soylenmis, bence de guzel. Yigit, Yagiz, Burak isimleri de guzel.

Kaiser Soze' Alıntı:
nick zilal
öneri musab yasir

nedir bu arap sempatisi
bu kadar öztürkçe isim varken

arap oldukları için değil, o isimlerdeki sahabelere hayranlığımdan dolayı.. ırkı hiç farketmez
peygamber efendimizin yanında olmaları yeterli benim için.

zilal' Alıntı:
arap oldukları için değil, o isimlerdeki sahabelere hayranlığımdan dolayı.. ırkı hiç farketmez
peygamber efendimizin yanında olmaları yeterli benim için.
:alkis: :alkis:

Alper, Kürşad, Turan, Efe birgun oğullarım olursa koymayı düşündüğüm isimler ama mahir efe uyumlu oldu sanki:))

arkadaşlar ilginize ve ayırdığınız zamana teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Son anda kıramadığımız bir büyüğümüz çocuğun ismini esat önerdi. Biz de beğendik. Hepinize teşekkürler.

esat: 1. Oldukça mutlu, daha saadetli. 2. Çok hayırlı. 3. şanslı.

Hocam esat şu aralar pek şanslı bir isim gibi durmuyor ama umarım size şans getirir

Geri