Ocak 2015 maaşı

Kodla Büyü
özkansofta uzun süredir bakıyorum şimdiye kadar kuruşu kuruşuna doğru hesapladı

wake__up' Alıntı:
özkansofta uzun süredir bakıyorum şimdiye kadar kuruşu kuruşuna doğru hesapladı
Hocam benim Aralık maaşını 2.265 TL hesapladı.. Ancak benim aldığım para 2.164 TL
Yani değil kuruşu kuruşuna yakınından bile geçmedi hesaplama.. :(

hocan branş kısmına bilişim teknolojileri yazmayacaksınız hiçbiri olacak. yoksa teknik öğretmen olarak hesaplar

özkansoft kuruşuna kadar doğru hesaplıyor son ayda vergi dilimine girmiş olabilirsiniz mutlaka bir veride hata yapmışsınızdır :)

Vergi dilimini yanlış seçiyorsunuzdur. Aralık için yüzde 20, ocak için yüzde 15 seçerseniz doğru hesaplayacaktır. Benim kini kuruşu kuruşuna doğru hesapladı...

ysartemur' Alıntı:
hocan branş kısmına bilişim teknolojileri yazmayacaksınız hiçbiri olacak. yoksa teknik öğretmen olarak hesaplar
Aynen dediğiniz gibi hocam anca anlamadığım Teknik öğretmenler bizden direkt olarak 120 lira fazlamı alıyor yani..? :shock:

programa alti ustu 5 tane veri girilecek arkadaşlar, hemen çamur atmayin.
Teknik ögretmenlerde maaş karşiligi 20 saattir.

ben aralık maasımı hesapladım bodroya göre benımkını 110 tl fazla cıkardı bu nasıl oluyor pekı

Fazla hesapladı diyen arkdaşlar alan bilgisini bilişim teknolojileri seçmesin çünkü meslek öğretmeni gibi algılıyor ve 150 tl ek ödeme yanstıyor..

Gelir ve gider verilerinin çoğu yanlış ama sonuç itibarıyla 10 TL yanılmış :)

12k2dA.jpg

Ocakta 60 TL sendika parası var arkadaşlar (üyeliği olanlar için)

Bence de program doğru hesaplıyor

yaklaşık 3-4 yıldır kullanırım siteyi verileri doğru girdiğinde hata yapmaz. birde ek ders hesaplayan sistemi var aynı sitede o da çok güzel

Geri