OKUL LOGOMUZU ELEŞTİREBİLİR MİSİNİZ LÜTFEN?

Kodla Büyü

osbitos

Seçkin Üye
Seçkin Üye
LOGOYU EKLİYORUM. YORUMLARINIZ BEKLİYORUM.

Ekli dosyalar

• 5.png
    5.png
    411.7 KB · Görüntüleme: 1,815
Hocam Çilek olayı bitirmiş çok çocuksu bir hava katmış onu daha faklı bir şekilde yaparsan daha iyi olur sonra pastel renkler kullanmışsın atatürk siyah-beyaz olunca sırıtmış..hem logo içerisinde o denli buyuk bir resim kullanmanız olmamış sonuçta bu lise logusu ataturk dernegı logosu gibi olmuş...hocam biraz faklı tasarımlar daha calısmalısın..tabı bunlar benım tavsıyem ama yinede karar sizin...

sayın hocam çilekkk olmaz, yıl ifadesinin önüü ve arkasındakiii yıldızları kaldır. renk gayet güsel. bide orta bölümde Atatürk fotosuyla ilgili daha değişiik bi çalışma(zemine göm onu göm hocam) yapmalısın

bulunduğumuz ilçe çileği ile ünlü. (Uşak - Sivaslı) çilek festivali de yapılıyor. idarecilerimiz logoda mutlaka olmasını istediler. eleştiriler için teşekkürler. devamını da bekliyorum.

hocam o zaman çilek ana temanız olsun yazılarınızı onun etrafında yerleştirin

yusufaltunhan' Alıntı:
Hocam Çilek olayı bitirmiş çok çocuksu bir hava katmış onu daha faklı bir şekilde yaparsan daha iyi olur sonra pastel renkler kullanmışsın atatürk siyah-beyaz olunca sırıtmış..hem logo içerisinde o denli buyuk bir resim kullanmanız olmamış sonuçta bu lise logusu ataturk dernegı logosu gibi olmuş...hocam biraz faklı tasarımlar daha calısmalısın..tabı bunlar benım tavsıyem ama yinede karar sizin...

bende hocama katılıyorum. biraz daha farklı tasarımlar olabilir

osbitos' Alıntı:
bulunduğumuz ilçe çileği ile ünlü. (Uşak - Sivaslı) çilek festivali de yapılıyor. idarecilerimiz logoda mutlaka olmasını istediler. eleştiriler için teşekkürler. devamını da bekliyorum.

iyide sayın hocam idarecileriniz çilek mi pazarlıyorlar okulda?

Okulun logosunu çilekli yapın, sadece çilek olsun

Bir de arma yapın. Armada ise bu konsept olsun çilek olmasın.

Birebir çilek çizmene gerek yok hocam. Atatürk uyumsuz olmuş logo ile hatta atatürk olması gerekiyorsa onun da birebir olmasına gerek yok.

osbitos' Alıntı:

Hocam bence idarecileriniz yanlış düşünüyor, bu bir okul logoso belediye veya kaymakamlık logosu değil çilek olmaması lazım, yine de siz bilirsiniz...

hocam madem illaki çilek istiyolar bence biraz daha tombul bir çileğin etrafına yerleştirin yazıları felan, yani logonun genel görünümü çilek gibi olsun direk çilek resmi koyma ama bir lise için yine komik olur sadece çileğin şekli olsun belli belirsiz, naçizane fikrim bunlar...

ya şimdi siz söyleyince benim de gözüme çilek çok çocuksu görünüyor :) ama illa olsun derlerse bi şekilde küçülterek yerleştirmeye çalışacağım. Atatürk'ün resmini değiştireceğim. eleştirilerinize tekrar teşekkürler.

Logo çok güzel ama o çileği saydam yapın veya rengini zemine yakın bir renk yapın yani ne yaparsan yap o çilek işini hallet hocam. kolay gelsin. :D

BİRAZ DEĞİŞTİRDİM?

Ekli dosyalar

• 6.png
    6.png
    233.8 KB · Görüntüleme: 903
hocam logo çember içine olacağına.. çilek dış hattı olsun tabi bu normal çilek resmi olmasın ; çilek dış hatları içine olsa daha iyi olur düşüncesindeyim

byrmtuncer' Alıntı:
hocam logo çember içine olacağına.. çilek dış hattı olsun tabi bu normal çilek resmi olmasın ; çilek dış hatları içine olsa daha iyi olur düşüncesindeyim

bende aynısını söyleyecektim, dış hatlar yuvarlak yerine çilek olsun. mavi yerine de çilek tonları

Hocam illa çileği kullanacağım dersen bence yılın sağında ve solunda kullanabilrsin belki....

çilek olmamış.Çileğin üstüne kısaltma hiç olmamaış.Atatürk'ün resmi okadar rengin içinde siyahbeyaz ve göze batar şekilde olması hiç olmamış.Mebin logosu arkadan kafasını göstermeye çalışan kısa boylu biri gibi kalmış

osbitos' Alıntı:
LOGOYU EKLİYORUM. YORUMLARINIZ BEKLİYORUM.

Ekli dosyalar

• 5.png
    5.png
    93.2 KB · Görüntüleme: 881
dış çemberde mavi yerine çileğin o beyaz noktalı dokusunu kullanabilirsiniz belki.

Geri