Okul merdivenleriniz için yazılar

Kodla Büyü

fbaltacioglu

Site Gezgini
Arkadaşlar 30 tane merdiven yazısı var. Ben birer basamak ara ile yapıştırdım . corel dosyasını 2 part olarak ekledim . İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• merkez_merdiven yaziları.part1.rar
    4 MB · Görüntüleme: 1,124
  • merkez_merdiven yaziları.part2.rar
    3.9 MB · Görüntüleme: 1,310
  • web.jpg
    web.jpg
    150.6 KB · Görüntüleme: 9,686
  • merkez_merdiven yaziları_mat.jpg
    merkez_merdiven yaziları_mat.jpg
    329.5 KB · Görüntüleme: 9,196
  • merkez_merdiven yaziları_mat2.jpg
    merkez_merdiven yaziları_mat2.jpg
    354.7 KB · Görüntüleme: 9,197
  • merkez_merdiven yaziları1.jpg
    merkez_merdiven yaziları1.jpg
    298.9 KB · Görüntüleme: 9,195
öğrenciler bilgiye o kadar yakınlar ama kullanan kesim azınlıkta umarım faydasını görürsünüz

bizde de ingilizceleri var..yaklaşık 3 aydır bunlarla uğraşıyorum...duvarlarımızda da fen matematik ve ingilizce ile ilgili olan devasa panolarımız...

Ekli dosyalar

• DSCN2662.rar
    744.3 KB · Görüntüleme: 1,065
bilişim yok mu bilişim? başka dersler için uğraşıyoruz da bizim dersimiz için yok mu? önce kendimiz için çalışmalıyız bence

sgulkurusu' Alıntı:
bilişim yok mu bilişim? başka dersler için uğraşıyoruz da bizim dersimiz için yok mu? önce kendimiz için çalışmalıyız bence
walla ben çok düşündüm neler yapabiliriz diye bilişmle ilgili diye ama diğer derslerde daha çok malzeme var...

edacomü' Alıntı:
sgulkurusu' Alıntı:
walla ben çok düşündüm neler yapabiliriz diye bilişmle ilgili diye ama diğer derslerde daha çok malzeme var...

Excel formülleri olabilir.

Benim merak ettiğim, neye çıktı aldınız? Neticede her gün silinecek oralar, kaliteli bir malzeme olması lazım.

yapacak olan arkadaşlara fikir olabilir..
attachment=0]Yeni Klasör.rar[/attachment]

Ekli dosyalar

• Yeni Klasör.rar
    3.5 MB · Görüntüleme: 349
girdap08' Alıntı:
edacomü' Alıntı:
sgulkurusu' Alıntı:

Benim merak ettiğim, neye çıktı aldınız? Neticede her gün silinecek oralar, kaliteli bir malzeme olması lazım.
hocam çıktı değil reklam şirketine bastırdık..yaklaşık 5000 tl ödedik..

:+1: özel bi okulda görmüştüm bende.günlük hayatta sık kullanılan ingilizce cümleler vardı ordada.güzel olmuş :++:

mamoste65' Alıntı:
:+1: özel bi okulda görmüştüm bende.günlük hayatta sık kullanılan ingilizce cümleler vardı ordada.güzel olmuş :++:

hocam bizde internette bir okulda görmüştük sitelerinde...fikir ordan, emek bizden, sonuç öğrencilere hayırlı olsun...

bende reklamcı bir arkadaşa yaptırıyorum . 30 adet çıktı için 200 tl ödeyceğiz. 60 basamak için 120 ayak izi bastırdık. bununda maliyeti 120 lira oldu

edacomü' Alıntı:
girdap08' Alıntı:
edacomü' Alıntı:
sgulkurusu' Alıntı:

hocam çıktı değil reklam şirketine bastırdık..yaklaşık 5000 tl ödedik..

Bizim okulun yıllık geliri 5 bin yok ki hocam :)

Geri