Okul Sitemiz CHIP Dergisinde

Kodla Büyü

XanaDu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
CHIP dergisi Şubat Sayısında okulumuz, ayın web sitelerine seçildi. Her ne kadar amatör bir ruhla yapılmış olsa da CHIP gibi bir dergi tarafından onore edilmek mutluluk verici :)

http://www.hasandagi.k12.tr/

Ekli dosyalar

• hasandagi.JPG
    hasandagi.JPG
    77.3 KB · Görüntüleme: 1,294
Tebrik ediyorum ama şunu sormadan edemiyeceğim. Siz sitenizi beğeniyor musunuz peki?

Yorumlar için teşekkür ederim. Konuyu açarken de belirttiğim gibi amatör bir ruhla oluşturulmuş bir tasarım. Daha iyi olabilirdi elbette...

... Yok yok silerim bu mesajı ben baş tarafını okumamış bile hocam belirtmiş zaten "amatör ruh" diye. Pardon.

Ama ben de gerçekten bu seçimi neye göre yaptıklarını merak ettim. Başvuru falan mı yapılıyor? Başvuru yapanlar arasından mı seçiliyor? Yoksa kafalarına göre kendileri inceleyip mi site seçiyorlar?

boteakif' Alıntı:
Ama ben de gerçekten bu seçimi neye göre yaptıklarını merak ettim. Başvuru falan mı yapılıyor? Başvuru yapanlar arasından mı seçiliyor? Yoksa kafalarına göre kendileri inceleyip mi site seçiyorlar?

Hocam ben editöre mail atmıştım. Onlar da inceleyip Şubat ayı için seçmişler sanırım. Pek ihtimal vermediğim için takip etmemiştim aslında. Şubat ayının sonuna geldik, yeni öğrendim.

Geri