okul web sitesi ftp sorunu

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
arkadaşlar daha önce okul web sitemiz açılmıyordu tüm dosyaları sildim tekrar atmaya başladım %80 nini atmıştım. dünden beride şimdi ftp ye giremiyorum bilgisi olan varmı bu konuda

cute ftp de böyle bir sorun verdi

"Veri bağlantısı (aktarımlar ve liste için) kurulamadı. Lütfen Genel Seçenekler | Bağlantı sayfası altında veri bağlantısı türünü (PASV veya PORT) değiştirmeyi ve yeniden bağlantı kurmayı deneyin"

hocam FlashFXP yi kullan beni bu sorundan o kurtardı. programı kur çalıştır F8 e bas. gelen pencerede ftp.meb.k12.tr ve daha sonra şifre kullanıcı adın gir eminim sorunun çözülecektir.

Ekli dosyalar

• FlashFXP_34_Setup.rar
    3.9 MB · Görüntüleme: 1,170
yav bi öneri sunuyosun hani olumlu olumsuz geribildirim istiyosun maalesef yok.yani bi daha da olumlu olumsuz öneride bulunmicaam :p

hocam dur daha yeni girebildim siteye dersim vardı şimdi indirip hemen dönerim... :D

malesef hocam buda list error verdi serverdadır bellki sorun. cute ftp, file zilla, mozilla fire ftp bide bu program açmıyor ftp yi...

dün bende okulun sitesini güncelleyecektim ftp açılmadı , fille zilla kurdum onunla güncelledim bir sıkıntı olmadı

Türkiye58' Alıntı:
hocam FlashFXP yi kullan beni bu sorundan o kurtardı. programı kur çalıştır F8 e bas. gelen pencerede ftp.meb.k12.tr ve daha sonra şifre kullanıcı adın gir eminim sorunun çözülecektir.
benim sorunumu çözdü hocam sağolun

FlashXp veya başka programla girebilen arkadaşlar, o daha önce giremediğiniz programlarla yine girmeyi denediniz mi? FlashXP girerken o giremiyor dediğiniz programları bir daha deneyin. Bakalım girecek mi?

bende hala sorun devam ediyor geçen hafta 1 hafta site açılmadı. Sitedeki tüm dosyaları sildim tekrar yükledim sitenin %80 nini atmıştım. şimdide ftp ye giremiyorum halada açılmıyor. çözüm önerisi sunan arkadaşlara teşekkür ederim. malesef çözülmedi sorun...

programı indiriyorum umarım çözülür, ben de 1 haftadır giremiyorum :(

:roll: yaşasın! çözüldü:) teşekkür ederim :)

bende girmesine girdim ama swf dosyalarımı yükleyemiyorum yardıme din lütfenn.dosyanın %40ı gidiyor hata veriyor

Flash fxp bana da çözüm olmadı :(
filezillayıda denedim ama oda olmadı sanırım genel bir problem var ve ara ara devam ediyor sanırım.
Dün geceden beri bağlanamadım.

Maalesef aynı sorun bir süredir ben de de var :( ftp programları ile gerek explorer üstünden olsun kesinlikle erişemiyorum. Kullanıcı adı ve şifre girmeme rağmen tekrar kullanıcı adı şifre soruyor.. Ftp şifremi tekrar tekrar kontrol ettim. "unuttum" kısmı ile değiştirdim yine de erişemiyorum. Explorer a ftp&ip adresimi yazarak deniyorum yine aynı ekrana dönüp duruyor :( artık bilişim hizmetleri daire başkanlığını arayacağım. Başka çözüm önerisi olan öğretmen arkadaşlarım var mı acaba ?

1-2 gün içinde kendiliğinden düzelir, sorun sizde veya bilgisayarınızda veya kullandığınız problemde değil, sorun serverlarda.

Filezilla ile FTP ye giremiyorum bir değişiklik felanmı oldu yaz tatilinde arkadaşlar bir bilginiz varmı..?

Geri