Okul Web sitesine yüklenen fotoğraflar siyah görünüyor

Kodla Büyü

ridade

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okul web sitesine Meb bağlantısından attığım resimler siyah görünüyor ama evden normal hatta atılan fotoğraflarda bir problem yok. Böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu sadece benle alakalı bir problem mi yoksa meb bağlantısı yüzünden olan bir sıkıntı mı acaba?

hocam bağlantı zayıf olduğunda oluyor genelde. yani meb internetinin o ulaşılamaz hızından işte. :verymad:

sumunu' Alıntı:
hocam bağlantı zayıf olduğunda oluyor genelde. yani meb internetinin o ulaşılamaz hızından işte. :verymad:

Hocam teşekkürler bir iki deneme yaptım fotoğraf boyutunu falan değiştirdim olmamıştı. Bağlantı hızına yapacak bir şey yok mecburen evden düzenleyecez siteyi

bağlantı hızıyla ne alakası var, hocam kırpma alanı belirlemiyorsun o yüzden siyah görüntü alıyorsun resimi yükledikten sonra mouse ile resimin üzerinde gez bakalım çıkar kırpma alanı...

erden60' Alıntı:
bağlantı hızıyla ne alakası var, hocam kırpma alanı belirlemiyorsun o yüzden siyah görüntü alıyorsun resimi yükledikten sonra mouse ile resimin üzerinde gez bakalım çıkar kırpma alanı...
bağlantı hızından dolayı kırpma alanı gelmiyor. sorun orda. netice bağlantı hızı. evde niye oluyormuş o zaman?

İl MEM ile görüşüp bağlantı hızınızı yükseltebilirsiniz. Tabi Telekom alt yapısını kurtarıyorsa.

Hocam kırpma alanını açmıyor sorun orada işte. Hız kısmına gelince hocam internet hızımızı artırmak için başvuru yaptık modem verildi hız artırıldığı söylendi ama değişen hiç şey yok

Hocam tarayıcınızın Güncellenir ya da değiştirin.... daha önce bu sorunu ben de yaşamıştır

Geri