Okulum ilkokul oluyor ...

Kodla Büyü
technolog' Alıntı:
only61' Alıntı:
alfa-turk' Alıntı:
ne yani? biz şimdi yaşayan son bilişimcilermiyiz? :scared:

ulen kendimi soyu tükenen Çin pandaları gibi hissettim iyi mi? :scared:
Ben bedevi gibi hissediyorum uzun zamandır. Baht kısmı malum zaten. Bahtsızmışız. Ayımı beklyorum ne zaman karşıma cıkacak diye :D
:puhaha:

Müdür söyledi, Kayseri de haftaya salı günü okul müdürlerinin katılacağı bi toplantı olacakmış. Salı günü herşey belli olabilir.

Bence de üniversitelerde bölüm kapansın herkes norm fazlası bu kadar insanı nereye atayacaklar ne yapacaklar belli değil...bizim okulda iki bi,na var biri ortaokul bri ilkokul olacak...İlkokula da bir bilgisayar öğretmeni gelse çok iyi olur meslege baslayalı 5 sene oldu okulda hiç zümrem olmadı.. :cry: ilçe zümrelerine giderken diğer hocalar sen git ben gitmem diye tarısıyorlar ben hiç tartısamadım :lol: :lol:

Eğitim fakültelerine BÖTE açanın zaten ne diyeyim bilseydim ilköğretimde yazıyı kırmızıya boyatacağımı zaten yazmazdım bize birşey diyende olmadı ki... teknik eğitime gider fazlalık olarak görülmezdik en azından... keşke bir şansım daha olsaydı...
bizimki de ilkokul oluyor inşaallah banada ortaokul kalır ilçede de en azından ilçe değiştirmeme gerek kalmaz

Salı günü Tekirdağ'da toplantı yapılacak. Okul formatör öğretmeni ile okul müdürünün katılımını zorunlu tutmuşlar. Bakalım ne diyecekler? Herhangi bir bilgi olursa forumda paylaşırım.

Geri