Okulumuzun Videosu ...

Kodla Büyü
Drone ile çekim yaptınız sanırım. Hem gösteri hem çekim çok güzel :++:

adam müthiş oynuyo haa.maşşallah...şöyle bi hoca olmak isterdim doğrusu...

gkhankz' Alıntı:
Drone ile çekim yaptınız sanırım. Hem gösteri hem çekim çok güzel :++:
Aynen hocam drone ile çekildi , bi anı kalsın istedik. Çok teşekkür ettik hocam.

joomlaci' Alıntı:
adam müthiş oynuyo haa.maşşallah...şöyle bi hoca olmak isterdim doğrusu...
Çok başarılıydı cidden çok da emek var.

elinize sağlık gayet başarılı olmus ;)
oynayanlarında ayaklarına sağlık :alkis: :alkis:

ikiztaş köyünüde sizmi çektiniz hocam güzel olmuş. çekimde kullandığınız araçlar ve maliyeti nedir?

hocam çekimler çok güzel drone kullandınız sanırım
nerden temin ettiniz yazar mısınız?

g.cetin.66' Alıntı:
elinize sağlık gayet başarılı olmus ;)
oynayanlarında ayaklarına sağlık
Teşekkürer hocam.

mevzuat' Alıntı:
ikiztaş köyünüde sizmi çektiniz hocam güzel olmuş. çekimde kullandığınız araçlar ve maliyeti nedir?
İkiztaş köyünü ben çekmiştim hocam, geçen senelerden.

yataylimit' Alıntı:
Ben de drone istiyorum
Nereden aldınız hocam? Linki var mı?
Drone güzeldir. Kesinlikle tavsiye ederim.

tugrulbey' Alıntı:
hocam çekimler çok güzel drone kullandınız sanırım
nerden temin ettiniz yazar mısınız?
Teşekkürler hocam.
Drone kullandım.

Drone alıp hobi amaçlı kullanmak isteyen var ise her türlü konuda yardımcı olabilirim.
Ben geçen sene almıştım DJI phantom 3 modeli ama şu an p4 çıktı onu tavsiye edebilirim. ya da p3 hala geçerli bir model onu da tavsiye ederim.
Öncelikle oyuncak kategorisinde değildir, 2500-3000 TL den başlayan seviyedeki cihazları tavsiye ederim. Bunun altındakiler sizi üzer.
Bir de iyi model bir telefon veya tablet gerekli. Apple tavsiyemdir :)

satıcı olarak bir kaç yer önerebilirim ama dediğim gibi fiyat seviyesi bu civarlardadır. Altındaki cihazlara şüpheyle yaklaşıp sorgulayın. Sahibinden de temiz varsa ikinci el de olabilir. Satan bir kaç arkadaş vardı niyeti olan varsa onlara da sorabilirim.

yataylimit' Alıntı:
Teşekkürler hocam bilgiler için.

Rica ederim hocam, elimden gelen birşey varsa her zaman yardımcı olurum ;)

Drone almaya niyetlenler için ek duyuru ;
SHGM yeni talimatname yayınladı, 500 gr üzerinde olan tüm dronelar mecburi kayıtlı olacak. sisteme üye olunması gerekli.

Bu etkinliğin düzenlenmesinden bahçedeki yerleşimi planlayanlara kadar, herkese teşekkür etmek lazım.
Biz salonda yaptık programı; protokol görebilsin diye sahne önüne şerit çekecek raddeye geldi iş.
Düzeltme: Hocam kullanılan müzik için bilgi eklenmemiş. Ya da ben göremedim.

sugibi' Alıntı:
Bu etkinliğin düzenlenmesinden bahçedeki yerleşimi planlayanlara kadar, herkese teşekkür etmek lazım.
Biz salonda yaptık programı; protokol görebilsin diye sahne önüne şerit çekecek raddeye geldi iş.

Milletçe pek severiz zaten protokol olayını. Büyük, küçük, il, ilçe, belde demeden her yerin bir protokolü olur, bir o kadar da protokol yalakası. Okulumuza bir seferinde bakan geldi, etrafındaki çemberden bakanı hiçbir açıdan görmek mümkün olmadı.

sugibi' Alıntı:

Çok sağolun hocam. Velilerimiz sağolsun düzenlerini bozup da alana çok girmediler.
Müziklerde 1. videoda tam müziği bilmiyorum ama "Efedir, gelen efe" diye geçiyor. ikinci çalansa "harmandalı".
2. videoda "Demirci Mehmet Efe Türküsü" ve "Gündoğdu Zeybeği"

yataylimit' Alıntı:
Milletçe pek severiz zaten protokol olayını. Büyük, küçük, il, ilçe, belde demeden her yerin bir protokolü olur, bir o kadar da protokol yalakası. Okulumuza bir seferinde bakan geldi, etrafındaki çemberden bakanı hiçbir açıdan görmek mümkün olmadı.
Bizimki küçük köy okulu olunca , öyle protokol filan çok önemsenmedi, velilerimiz dışında gelen başka birileri filan da yoktu zaten. O yüzden rahat oldu.

aak' Alıntı:
videolar başarılı hocam :+1:
Çok sağolun hocam, teşekkürler ...

Hocam tanıtım videosu içinse bu kadar oyun görüntüsü fazla olur.... çekimler güzel..... tebrikler.

ilon' Alıntı:
Hocam tanıtım videosu içinse bu kadar oyun görüntüsü fazla olur.... çekimler güzel..... tebrikler.

mas1961' Alıntı:

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Tanıtım videosu için değil bu, okulun önceden çekilmiş görüntülerini montajlamaya başladım.
BTR olduğum okul için ise ayrıca bir tanıtım filmi montajı apacağım kısmetse.

tolgahan0724' Alıntı:

Teşekkür ederim hocam, durumun farkındayım. 1 Mayıs sonrası için her türlü lisanssız ve Şehiriçi, insan üzeri her türlü uçuş yasaklandı. Yani 19 mayıs , 23 nisan vb görüntüleri bir daha ne çekebileceğiz ne görebileceğiz artık .
Zaten şehir içi uçuş yapmazdık. Şimdi izne tabi oldu.
Hepsi bilinçsizce uçuş yapan kişiler yüzünden. kimi havaalanını çekti, biri kız yurdunu çekti, biri sigara paketi taşımaya gönderdi cihazı ....
İşte bunlar yüzünden yasaklar gecikmedi.
Hobiciler için değil ama ticari çekim yapanlar için zorlu bir süreç başladı ...
Şehir içi , insan üzeri uçuş yapmak için izin almak gerek, izne başvurmak için de 250 TL yatırmak gerek :)

Geri