OTO TAVSİYE

Kodla Büyü

formator3418

Site Gezgini
arkadaşlar acemi değilim fakat ilk arabamı alıcam bütçe max 8000 ne tavsiye edersiniz başı arıtmıcak bişey teşekkürler

hocam temiz bir brodway alın yada eski kasa opel vectra 95 94 modellere bakında ha odamu olmadı fiat uno tavsiye ederim

Skoda felicia al hocam 99-2000 modelini alırsın lpgli al. içi geniştir,parçası ucuzdur, az yakar.

Ekli dosyalar

• skoda%20felicia.jpg
    skoda%20felicia.jpg
    13.9 KB · Görüntüleme: 739
Hocam olumsuz bişey yazmak istemem ama 8000 tl ye sorun çıkarmayacak bi araba zor bence.Birinci alternatif piyada bolca bulunan tofaş,renault,hundayi markaları olabilir. İkinci alternatif belk ibu markaların özellklerinden daha iyi piyasada az bulunann markalar olabilir. Ama gelecekte daha iyi bir araba almak istediğinizde zor satarsınız.

esesim26' Alıntı:
Hocam olumsuz bişey yazmak istemem ama 8000 tl ye sorun çıkarmayacak bi araba zor bence.Birinci alternatif piyada bolca bulunan tofaş,renault,hundayi markaları olabilir. İkinci alternatif belk ibu markaların özellklerinden daha iyi piyasada az bulunann markalar olabilir. Ama gelecekte daha iyi bir araba almak istediğinizde zor satarsınız.

öyle demeyin hocam. bundan 6 ay önce una aldık çok yakın bir akrabama. sürekli bende kullanıyorum. daha tık demedi. 1 defa sanayiye götürdüm 20 tl ücret ödedim o da yağ parasıydı. Araba UNO 70S 96 Model. LPG li ne 4 cam elektrikli. Alarm kumanda hepsi var. toplamda 6200 TL ye aldık

2. el bir şans işi hocam. Yani size denk gelmiş diyelim. Hepsi öyle değildir mutlaka ama genelde problem çıkıyor.

esesim26' Alıntı:
2. el bir şans işi hocam. Yani size denk gelmiş diyelim. Hepsi öyle değildir mutlaka ama genelde problem çıkıyor.

aslında şans değildir hocam. adam akıllı bir ustaya gösterip onun onayını almak gerekir. direk alırsanız elinizde patlayabilir. boyalı olabilir, motorunda sorun olablir.
almadan önce bir ustaya gösterin hocam. ama güvendiğiniz biri olsun.

R9 veya R19 tavsiye ederim bende.

Alamadım hala araba ama R19 alacağım herhalde

Kazasız belasız inşallah

geçen sene 2000 model şahin aldım.En iyi ustalara gösterdim. Aldıktan 2 gün sonra 1000 lira daha fazla verdiler sat diye. Ne kazası vardı ne boyası ne motor arızası. Ben 1 yıl da 1000 lira masraf ettim arabaya. Belki bu benim titzliğimdendir ama sonucta masfaf çıkartıyor 2 el araba....

Geri