Otomatik Bireysel Emeklilik

Kodla Büyü

minegul

Üye
Merhaba, nisan ayi icin maaşımdan bireysel emeklilik kesintisi yapılmadı. Nedeni ne olabilir? Hesabıma bordromda yazan miktardan fazla miktar yattı.

Kardeşim bende iptal falan yok, 4 yıldır ilk kez olan bir sey. Yorum yapmış olmak için yorum yapmayın.

Türkiye sigorta uygulamasını indirip kesintileri görebilirsiniz. Yada telefonla da arayıp bilgi alabilirsiniz

Oysaki nedenler aynı olabilir, neye tepki vermiş anlamadım merak ediyorsan kendin konu aç demek istedi sanırım🤔ne diyeceğimize de karışır oldu millet
Merhaba, nisan ayi icin maaşımdan bireysel emeklilik kesintisi yapılmadı. Nedeni ne olabilir? Hesabıma bordromda yazan miktardan fazla miktar yattı.
Benim de olmayan bes hesabına kesinti yapılıyor sonra geri yatırıyorlar 😂
Aklıma nedense bizim okuldaki bir öğretmen arkadaş geldi. Okul whatsapp duyuru grubunda canı sıkılınca kimse dönüt vermese bile karikatür vb... mesajlar paylaşan, grupta yazılan her mesaja yanıt veren veya emoji ekleyen, özel yazılması gereken mesajları grup üzerinden atan vb... ve genelde mesajları sonuna 😂bu emojiden 3 tane ekleyen...
Uzun lafın kısası, belki konu başlığını açan arkadaşın da günlük hayatta ,benim olduğu gibi ,bir tanıdığı vardır ve yardım istediği konu başlığında dikkat çekmeye çalışıp gereksiz yere mesaj yazdığını düşünüp buna tepki göstermiştir.

Mesaj olayı çıktı mertlik bozuldu.
Eğriyi doğru, doğruyu eğri mesajı verdiren insanı ipe götüren bir yapısı var. Herkes gergin relaks oysaki en gergin kendimi bilirdim

Maaşı yapan müdür yard. kontrol ettirebilirsiniz. Maaş hesabı karışıyor bazen banka aktarımında. Başka arkadaşın maaşı size yatmış da olabilir :)

Geri