Palioyu bilen arkadaşlar

Kodla Büyü

Agensus

Aktif Üye
Hocalarım araba palio 1,2 16v el 88 000de 2004 model,üzerinde 5 ay önce tklmş tüp var.fiyat 14500 sizce almaya değermi,biraz pahalı gibi geldi bana,birde 2 3 yıl sonra elden çıkarması kolay olurmu? kararsız kaldım birazda :?

Palio'nun en çok tutulan modeli 1.4tür hocam. 1.4 piyasada daha çoktur. Ben 3 yıl kullandım hiçbir yerinde bir sorun yaşamadım. Satışa çıkardığımda da bir öğle arası müşteriye satacak kadar hızlı gitti araba.

Fiyat biraz pahalı gibi. 1,2 yakıt tasarrufu açısından faydalı olacaktır ama 1,4 de 1,6 motor kadar yakacaktır. 2-3 yıl sonra elden çıkarmasını daha arabayı almadan çok aşırı düşünmeyin derim, fiat arabası elde kalmaz.

Herkes farklı bir şey söyleyebilir.4 senelik bir palio kullanıcısı olarak çoluk çocuk yoksa bagaj sıkıntısı çekmem dersen gözün kapalı al derim sayın öğretmenim.

tinyamasisurum0' Alıntı:
Palio'nun en çok tutulan modeli 1.4tür hocam. 1.4 piyasada daha çoktur. Ben 3 yıl kullandım hiçbir yerinde bir sorun yaşamadım. Satışa çıkardığımda da bir öğle arası müşteriye satacak kadar hızlı gitti araba.

Fiyat biraz pahalı gibi. 1,2 yakıt tasarrufu açısından faydalı olacaktır ama 1,4 de 1,6 motor kadar yakacaktır. 2-3 yıl sonra elden çıkarmasını daha arabayı almadan çok aşırı düşünmeyin derim, fiat arabası elde kalmaz.

evet hocam yakıt tasarrufundan dolayı 1,2 tercih ettim.araba yeni tüplü olduğundan 13,500 gibi geliyo diye düşünyrm ama 2004 88 bin için bana da biraz pahalı gibi geldi,tabi palio su olan arkadaşlar piyasasını daha iyi bilir diye düşünüyorum.

Bagaj sıkıntısı mutlaka yaşarsınız bu bir...
1.2 Motor LPG de işin içine girince sürüş zevki diye birşey kalmıyor bu iki. (Rampada çekiş çok kötü olduğu için arkanızdan gelen araca bunu anlatamazsınız, korna falan derken iş kavgaya kadar gider :)
Artık garaj arabası bulmak zor olduğu için bir iki seneye kalmaz güneş yanıkları çıkmaya başlar ve boya ister. Boyatsanız bir dert boyatmasanız dert bu da üç.
Palio diyince ilk aklıma gelenler...

gismoil' Alıntı:
Herkes farklı bir şey söyleyebilir.4 senelik bir palio kullanıcısı olarak çoluk çocuk yoksa bagaj sıkıntısı çekmem dersen gözün kapalı al derim sayın öğretmenim.

şu an iki kişilik bir aileyiz 2 3 yıl sonra elden çıkarmam kolay olurmu derken ileriyi düşünmüştüm biraz..

bende 1.4 el weekend var memnunum hocam bence 1.2 alma çekiş konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. ben değiştirmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim seneye ev almayı planlıyoruz Allah izin verirse o zaman satıp üzerine ekleyeceğim. güzel masrafı az tutulan arabadır palio benimkinde güneş yanıkları var ama bu durumda da satıyormusun diyenler çok.Bence 1.4 al

pahalı alma bence. bende 2007 multijet dizel palio var 1.3. 15.500 piyasası var. biraz daha paraya kıyıp bu tarz bişey al mutlaka.

1.2 diyip kanma. yokuşta ve klimalı kullanımlarda çok yakar.

dokmeefrail' Alıntı:
bende 1.4 el weekend var memnunum hocam bence 1.2 alma çekiş konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. ben değiştirmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim seneye ev almayı planlıyoruz Allah izin verirse o zaman satıp üzerine ekleyeceğim. güzel masrafı az tutulan arabadır palio benimkinde güneş yanıkları var ama bu durumda da satıyormusun diyenler çok.Bence 1.4 al
hocam genelde 1,4 lerin fazla yaktığını söylediler,en çok tutulan modeli 1,2 16 valf olanıymış ondan 1,2 16 v lere yöneldim ve paliosu olan arkadaşlardan bilgi almak istedim.

osiris' Alıntı:
pahalı alma bence. bende 2007 multijet dizel palio var 1.3. 15.500 piyasası var. biraz daha paraya kıyıp bu tarz bişey al mutlaka.

1.2 diyip kanma. yokuşta ve klimalı kullanımlarda çok yakar.

hocam dizellerde malum km sıkıntısı oluyo kimse 120 bin üzerinde dizel tavsiye etmiyo, çevemde olsa temiz diyebileceğim daha çok sizin dediğiniz şeklde düşünürdüm

Hocam 5 sene siena 1.2 8v e bindim, sıralı lpg ile. hiçbir sıkıntı yasamadım, rutin bakımlarını yaptırdım sadece,

Çok bir performans bekleme bu dogru ama arkadasların dediği kadar da kotu değil.

hocam bizde 1.4 vardı benzinli o bile yokuşlarda çok zorlanıyordu. 140la girdiğim yokuşu 3.vitesde bitirdiğimi hatırlarım. bu 1.2 üstelik lpg li iice yığılır bence. bagaj konusuda var satarken daha rahat satmak istersen 1.4 al. fiyatıda çok uygun değil bence.

evrim0626' Alıntı:
hocam bizde 1.4 vardı benzinli o bile yokuşlarda çok zorlanıyordu. 140la girdiğim yokuşu 3.vitesde bitirdiğimi hatırlarım. bu 1.2 üstelik lpg li iice yığılır bence. bagaj konusuda var satarken daha rahat satmak istersen 1.4 al. fiyatıda çok uygun değil bence.
hocam kimse 1,4 önermiyor,hem yakar hem gitmez diye bir tabir dolanıyor.1,2 16 v olanı en çok tutulan deniyor,yokuşlarda sıkıntı olacak gibi genel kanı herkesde bu

1,4 eski kasalar çok yakar 1,4 yeniler fire olanlar daha iyidir. 1.2 16V 80 beygirdir bende var 1ay oldu alalı tüplü memnunum gayet iyi. Piyasası 14-15 civarı ben 13.650ye aldım.

valla hocam şöyle diyeyim. 1.2 motor araba almayı planlıyorsanız pek sürüş zevki aramıyorsunuz demektir. motor hacmi küçük diye az yakar gidi bir yanılgıya kapılmayın. ama aldığımda hemen satabilmeliyim derseniz birşey diyemem. ayrıca palio o kadar para etmez. çok demişler.

rampaları 5. viteste çıkmak zorunda mısınız? 3le 4le çıkın nolacakki. nereye yetişiyorsunuz? bende 1.2 clio var tüp taktırdım hiç sorun yaşamadım. çok dik rampalarda da her araçta olabileceği gibi vites düşüyorum olup bitiyor. palio da iyidir. 1.2 tüplü çok ekonomik olur. güzeldir yani.

inblue' Alıntı:
1,4 eski kasalar çok yakar 1,4 yeniler fire olanlar daha iyidir. 1.2 16V 80 beygirdir bende var 1ay oldu alalı tüplü memnunum gayet iyi. Piyasası 14-15 civarı ben 13.650ye aldım.
sizin arabanın modeli ve km si kaç hocam 2004 88 binde tüplü 14,500 istiyorlar

Acemilik zamanlarımda palio 1.2 kullanmıştım(tüplü)...performans olarak gayet iyiydi...kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki..araba temizse çekişi+yol tutuşu vs gayet iyi oluyor..kullanmadan yorum yapanları ciddiye almamanızı öneririm..Ama fiyat olarak 14500 pahalı bence..max 12500 hadi bilemediniz 13000 verirdim ben bu arabaya

bridget' Alıntı:
Acemilik zamanlarımda palio 1.2 kullanmıştım(tüplü)...performans olarak gayet iyiydi...kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki..araba temizse çekişi+yol tutuşu vs gayet iyi oluyor..kullanmadan yorum yapanları ciddiye almamanızı öneririm..Ama fiyat olarak 14500 pahalı bence..max 12500 hadi bilemediniz 13000 verirdim ben bu arabaya
benmde acemilik zamanlarım ilk arabamız olacak.fiuyat olarak aslında 14 000 iyi gibi geldi eğer o fiyata düşerse,şöle bi hesaplarsak üstünde yeni tüp takılı 1000 lira düşün en kaba hesapla araba 13000 e mal olouyor,bilmiyorum çokmu acemi hesabı oldu :D

1.4 kullanıyorum. 99 model. memnunum. 1.4 alın 2 günde ederinde satarsınız.
Fiyat kesinlikle fazla. 13000 den fazla etmez.

mfk' Alıntı:
1.4 kullanıyorum. 99 model. memnunum. 1.4 alın 2 günde ederinde satarsınız.
Fiyat kesinlikle fazla. 13000 den fazla etmez.
80000KM BAKIMLARI SERVISTE OLUP YAG POLEN FILITRE VE TRIGER KAYISI DEGIŞMIS,ENJOKSIYONLU 5 AYLIK SIRALI SISTEM LPG TAKILIDIR,KAPORTASINDA DEGIŞEN PARCASI KESINLIKLE YOK SADECE SAG ARKAKAPI UZERINDE LOKAL BOYASI VARDIR.
tüm bunları hesaba katarak pahalı diyebilirmiyiz,kafam karıştı

hocam bende 99 model 1.4 vardı kmsi aldığımda 130 000 di iyi bi usta baskı balatası çabuk ölüyor demişti ama ben bu sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim ama biraz bagaj küçük . ama fıat elde kalmaz gerçektende ...

Cevap yazıp yorumda bulunan arkadaşlara çok teşekkürler,şimdilik bu arabayı askıya aldım,aramaya devam...

2004 1.2 16V el klimalı tek airbagli km:70binde aldım aldım. Çok yakar diyenlere söylüyorum 32ltlik depo tam dolumla çok rahat 400kmyi görüyor. Daha yeni ölçtüm haftasonu 70tlik gazla 390 km yol yaptım ve devirli kullandım.

arkadaşlar 2004 97 binde 1,3 multijet abs klima mevcut, 15 500 istiyo,15 olacak gibi.Galkan Hocam ne zaman aldınız acaba arabayı?

inblue' Alıntı:
2004 1.2 16V el klimalı tek airbagli km:70binde aldım aldım. Çok yakar diyenlere söylüyorum 32ltlik depo tam dolumla çok rahat 400kmyi görüyor. Daha yeni ölçtüm haftasonu 70tlik gazla 390 km yol yaptım ve devirli kullandım.
Arkadaşlar 1.2 8v palio 2005 model klima takılabilir mi? Bilgisi olan var mı?
Arkadşın aracı henüz 25.000 de ancak klimasız çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Bende 1.2 16V EL arıyorum hocam araştırmalarıma göre en çok tutulanı bu model. 1.4 olanlara 1.6 lardan fazla yakar 1.2 16V kadar performans vermez falan diyorlar kafam karıştı 13.000 civarında bulabilirsem bende bakıyorum..

Geri