Park halindeki aracıma vurmuşlar.Ne yapmalıyim?

Kodla Büyü

rainman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba. Park halindeki aracıma vurmuşlar ne yapmalıyım? Sigortacım kasko karşılar dedi. Ama vurup da haber vermeyenin yanına mı kalıcak? Polis mı çağırsam ki,etrafta dükkan kameraları var çözemedim.kasko karşılıyorsa ne diye polis çağırıp uğraşayım işlemlerle?

Kasko karşılar ya da etraftaki kameralara bakarak size Çarpan polis aracılığıyla bulabilir sigortayla yaptirabilirsin

Öncelikle geçmiş olsun.
Polis çağırarak resmi işlemi başlatın.
Yapanın yanına kar kalmasın. Kasko ile yaptırırsınız. Ama ertesi sene indirim hakkından yararlanamazsınız ve kasko ücreti kazadan dolayı yüksek çıkar.

Öncelikle geçmiş olsun.
Polis çağırarak resmi işlemi başlatın.
Yapanın yanına kar kalmasın. Kasko ile yaptırırsınız. Ama ertesi sene indirim hakkından yararlanamazsınız ve kasko ücreti kazadan dolayı yüksek çıkar.
Kim olduğunu bulurlarsa o kişinin trafik sigortası veya kaskosundan karşılarlar sizin indirim hakkınız gitmemiş olur. Şuan hala geçerlimi bilmiyorum ama değer arabanızın değer kaybı için belli bir ücrette alabiliyorsunuz

Aracı cuma parketmistim.polis cagirdim . Kamera açılarına baktılar, uygun kamera bulamadilar. 3 gündür burdaysa bulamayız dediler. Kırılma yok arabada. Pasta cila isleri var. Kasko deldirmeden yaptirabiliceğim galiba. Bu gibi durumlarda "aracı yerinden oynatmamak" önemliymiş. Teşekkür ederim.

Geri