paypal kullanan var mı?

Kodla Büyü

graur

Aktif Üye
Alışveriş yapmak, para gondermek ve almak için kredi kartı gerekli mi? Yani kredi kartı olmayanlar kullanabilir mi bu sistemi?

hocam sanal kart kredi kartının yada banka kartının bağlı olduğu internet şubesinden açıp kullanabileceğin bir kart.
ben kredi kartıyla kullanıyorum. banka kartıylada sanal kart açılıyor diye biliyorum

hocam kredi kartı olmadan nasıl kullanmak istiyon idrak edemedim.
paypal sisteminde kredi kartı ekliyosun sonra mail şifre yazarak alışverişlerin tamamlanıyor. bn uzun yıllardır kullanıyom

yildiray75' Alıntı:
hocam kredi kartı olmadan nasıl kullanmak istiyon idrak edemedim.
paypal sisteminde kredi kartı ekliyosun sonra mail şifre yazarak alışverişlerin tamamlanıyor. bn uzun yıllardır kullanıyom
benim kredi kartım yok. Nasıl kullanabilirim?

Hocam banka kartına kaydet
Yada sadece para gönderirim almam dersen ptt den İninal kart alabilirsin

bi de yurtdışı alışverişlerinde kredi kartı olmadan kullanamıyon bu da extra bilgi. yani paypalında para da olsa karttan kesiyor

hocam bende yıllardır paypal ın hesabı kullanırım tanımladığın kredi kartlarını alışverişte paypal aracılığı ile kullanıyorum

senin soruna gelince bildiğin kadarı ile migros ve teknosalarda paypal kart alıp hesap açıyorsun sonra bu kart ile teb bankası atm lerden para yükleme / çekme , migros ve teknosalardan para yükleme işlemi yapabiliyorsun alışverişleri bu kart üzerinden gerçekleştiriyorsun

bende bu karttan yok fakat paypal hesabı normalde sizi doğrulamak için bir size ait bir kredi kartından/hesap kartından küçük miktarda para çekme yükleme işlemi yapıyor bu kartı alıp hesap açınca da böyle birşey isteyebilir.

Geri