Piyasası en çok tutulan arabalar hangisi ?

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar,
Piyasası Türkiyede iyi olan arabalar hangisi?
alacağım zaman ihtiyac oldugunda satabilmek istiyorum

opel,toyota,vw

son zamanlarda herkes sıfır modasına sardığı için yollarda suziki,renault,dacia ve chevrolet görebilirsiniz.ama ikinci elleri olmayacak göreceksiniz.
özellikle renaulttan bahsettim. alıcı var var olmasına ama bence alınmaması gereken bi araba:) büyüğüde bir küçüğüde.fiyasko konfor

toyota. satmak için değil almak için ilan verenler var :) (hatta forumdada arayan arkadaşlar vardı bi ara)

93-98 corolla.
96-2002 honda civic sedan
clio
98-2003 megane

bu modeller eğer satılan araç temizse anında satılır...

Tabii ki HONDA CIVIC
2005-2006 Honda CIVIC ES (FULL)
Otomatik vites
Sun roof
4 cam elektrikli
Yarı otomatik klima
Hava Yastıgı...vs vs vs
Kullanımı müthiş zevkli bir araba yıllık bakımlar dışında size problem cıkarmaz...Şiddetle tavsiye ediyorum... :++:

biraz da bulunduğunuz yere göre değişir.
piyasası renault olan biryerde iseniz renaultu bakkalın önünde bile satarken opelde ya da hyundai de zorlanabilirsiniz.
ama genel olarak sıkıntılı da olsa ülkemiz genelinde renault hegemonyası var.

ben clio grand tour alacaktım fakat opel astra HB classic III fiyatları baya uygun bu aralar. Arkadaşın iş yerinden bir arkadaşı 1.3 dizel otomatik vites olanı 35.200 e almış. ben 1.6 benzinli düşünüyorum. C sınıfı bu konforda bu kalitede başka otomobil yok...

Piyasada en çok tutulan araba : Kendi kullandığım arabadır. :mrgreen:

Hocam en çok tutulan arabalar kategorisinde, başta toyota, woswagen, honda vs. gelir, önemli olan sizin paranızın tutacağı araba. Örneğin 35 miyara Cavrele Cruse alabilirsiniz hemide nac güvenlik testinden 5 yıldız almış, konforlu sessiz ful paket bir araç. Ama aynı aracın Honda markasını 48 bin t verirsiniz. Sebeb marka. Teşekkürler.

Kullandığım araba diye söylemiyorum :mrgreen: Her yerde Ford Focus 2 görüyorum. Maşallah yaygınlığı megane 2 yi geçmiş durumda.

2010 yılında en çok Satılan Otomobiller Markaları
1. Volkswagen
2. Ford
3. Opel
4. Peugeot
5. Toyota
6. Renault
7. Chevrolet
8 . Cıtroen
9. Dacıa
10. Hyundaı

en iyi ve tutulan araba altındaki arabadır.. ama altındaki arabanının vw. olması şartyla :!: :+1:

Bugün araba alsam tercihim öğretmenlerimizin kullandığı arabadan tarafa olurdu.Bu yüzden piyasası en çok tutulanın yanında aracı kimin kullanıp-sattığına da bakardım.

Reno nakit para demektir. satma ihtimalin yüksekse renodan şaşma. Biniciysen honda toyota WV yada ford

Geri