Playlist indirme

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
YouTube'da bir playlist'i ücretsiz ve pratik bir şekilde indirebilir miyim?

Oynatma listesi çok uzun değilse Internet Download Manager kullanarak videoları teker teker herhangi bir zahmete girmeden indirebilirsiniz.

1717091453009.png

Uzunsa şu programı deneyin isterseniz.

Oynatma listesi çok uzun değilse Internet Download Manager kullanarak videoları teker teker herhangi bir zahmete girmeden indirebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 76312

100 videodan fazla var hocam. İkinci önerinize bakıyorum 👋🏻

Çalışıyor hocam. Teşekkürler. 😁

opera eklentisi olarak saveyoutube kullanıyorum sorunsuz klasör dosya başlığına kadar indiriyor

YouTube'da bir playlist'i ücretsiz ve pratik bir şekilde indirebilir miyim?
Geçtiğimiz yıl ihtiyacım olmuştu; 300 kadar video indirmem lazımdı. Buradan bir arkadaşımızın tavsiye ettiği Human Youtube Downloader uygulamasını kullandım. (Bu arada Youtube videolarını MP3'e dönüştürüp indirmek için de programın başka versiyonu var.) Diğer programları da kullanmış birisi olarak; 4K vs... en başarılı bu uygulamayı buldum. Çok stabil çalışıyor.

Geçtiğimiz yıl ihtiyacım olmuştu; 300 kadar video indirmem lazımdı. Buradan bir arkadaşımızın tavsiye ettiği Human Youtube Downloader uygulamasını kullandım. (Bu arada Youtube videolarını MP3'e dönüştürüp indirmek için de programın başka versiyonu var.) Diğer programları da kullanmış birisi olarak; 4K vs... en başarılı bu uygulamayı buldum. Çok stabil çalışıyor.
Bu program paralı acaba 300 videoyu nasıl indirdiniz? 20 video indiriyor en fazla. Satın mı aldınız?

Geri