Proje Açıklamasında Kopyala Yapıştır

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar Teknofestte proje açıklamasında kopyala yapıştır neden çalışmıyor, wordde yazdım yapıştıramıyorum.

geçen sene çalışıyordu bu sene kısıtlamaya gitmişler sanırım. Neden bilmiyorum böyle bir kısıtlama oldu ama bende sağ tuş incele ve Edit as HTML'den textarea özelliğinden yaptım.😊 Projeyi not defterinde yazmıştım. Font renk vs ile uğraşmayayım yalın metin olsun demiştim.

geçen sene çalışıyordu bu sene kısıtlamaya gitmişler sanırım. Neden bilmiyorum böyle bir kısıtlama oldu ama bende sağ tuş incele ve Edit as HTML'den textarea özelliğinden yaptım.😊 Projeyi not defterinde yazmıştım. Font renk vs ile uğraşmayayım yaalın metin olsuun demiştim.
Hocam ayrıntılı anlatır mısınız onu nasıl yapacağım?

Ben Edge ile çalışıyorum. Chrome'da da olacaktır.
1. Proje açıklamasındaki metin kutusunda sağ tuşa basın. İnceley'i seçin yana kod penceresi gelir.
1708282966198.png

2.textarea kısmı seçili gelecektir. Burada sağ tuşa basın ve Edit as HTML'i seçin.
1708283022835.png

3. Aşağıdaki resimde gösterdiğim >< sembolleri arasına;
1708283167502.png

4.Projenizin açıklamasını yapıştırın.
1708283217405.png

5. Sonra fare ile aşağıdaki sarı ile gösterdiğim textarea kısmı dışında bir yere tıklayınca tataaaa..
1708283429984.png

4.

Ekli dosyalar

• 1708283144823.png
    1708283144823.png
    13.3 KB · Görüntüleme: 42
  • 1708283325175.png
    1708283325175.png
    79.8 KB · Görüntüleme: 39
Hocam /r /n kısımları çıkıyor onay ekranında onu nasıl yok edeceğim yada normal mi böyle olması

Ekli dosyalar

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    231.1 KB · Görüntüleme: 51
Eee bunu çözdük hadi t3kys.coö açılmıyor amannn!
Evet ama sıkıntı yok. 29'una ertelenir.;)

Kesin ertelenir diyordum da 29`u da çok geç olur yaaa. Sıktı öğrencilerin saçma sapan soruları. Yoksa başvuru işlemleri vs kolay. Aynı soruyu defalarca soruyorlar.

Son düzenleme:
teknofest sitesinde her kategori için güncelleme yapılmış hocam. 29 şubat yazıyor son başvuru için. oradan kontrol edebilirsiniz. bazıl illerin t3 sorumluları mesaj atmaya başlamış

teknofest sitesinde her kategori için güncelleme yapılmış hocam. 29 şubat yazıyor son başvuru için. oradan kontrol edebilirsiniz. bazıl illerin t3 sorumluları mesaj atmaya başlamış

Teşekkür ederim Hocam,evet dediğiniz gibi.

Herhalde verilen hedef proje sayısına ulaşamadılar ondan ertelemişlerdir. Reklamlarını yaparken dünyada en çok başvuru yapılan festival demeleri için her yıl artırılarak hedef veriliyor. Reklam için kamu kurumlarını kullanıyorlar. Adam gibi proje sayısı %1 i geçmez. Proje çöplüğü oldu resmen teknofest.

Bu sene proje başvuruları hayli azaldı. Artık okul okul gezip 15 er 20 şer proje başvuruları yapılması talebi ile geliyorlar. Maksat sayı olsun başka bir amacı yok artık.

yapıştırma engeli için:
crhome-ayarlar-(gizlilik/güvenlik)-site ayarları-javascript- javascript kullanılmasını izinverilmeyenlere t3 sitesini ekleyin arkadaşlar yapıştırmaya izin veriyor.

750 mi??? ilçede 50 yi duydum yok artık dedim ya. Geçmeyecek proje yapın diyen müdürleri duydum. Nitelik değil nicelik istiyoruz diyenler...Offff of Bu ülke her şeyi miş gibi yaptığı için gelişmiyor sanırım.

Her öğretmen bir proje başvurusu yapacak diyen il duydum ve orada çalışan tanıdıklarım olduğu için kesin olduğunu biliyorum. Harala gürele proje arıyorlar. Hatta akraba gurubumuzda o ilde olan birisi guruba şu mesajı attı.
Hocalarım

Teknofest ilçe temsilcisine gelen haber üzerine yazıyorum.

Her öğretmenimiz 1 tane başvuru yapması gerekiyor. Öğretmen tek olarakda başvurun yapabilir öğrenciye gerek yok.

Sadecee başvuru yapılıp 40 sayıya ulaşmamız gerekliymiş.

Bugun yapıp bana bildirmenizi rica ederim
Bunu yazan teknofest il koordinatörüymüş. Dedim o nasıl bir koordinatörmüş. Öğrenci olmadan lise, ortaokul kategorisinden başvuramaz öğretmen. Ancak üniversite mezunu olarak başvurur o da okul adına olmaz. Koordinatör bile kendisini kurtarma derdinde.

Şuan bende epey bir başvuru var. İçlerinden oldukça nitelikli 4-5 proje var ve onun üzerine yoğunlaştık. Başvuru yapmak istiyorum hocam diyen hiç bir çocuğa da hevesi kırılmasın diye bu proje olmaz dememdim. Hepsi başvursun. En azından üst aşamada rapor yazmanın heyecanını yaşar. Nitelikli projelerden birkaçı ile finale gitsek çocuklar ortamı göre yeter benim için.

Geri