Rıza Sarraf’a ihracat ödülü (!)

Kodla Büyü

teksen

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törende ihracat şampiyonlarına ödülleri verildi. Mücevher sektöründeki ödülü Volgan Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Sarraf aldı.

bu ülke akıllanmaz, bir tarafta malı götürenler bir tarafta ülke sınırını boydan boya peşkeş çekilen topraklar. bu ülke nereye gidiyor...ve akp nin seçimde 2,5 milyar para harcıyor cumhurbaşkanı örtülü ödenekten bir ayda 110 milyon harcıyor. emekliye gelince kaynak yok. rıza varya ondan iyi kaynak mı olur..

Siz haberi yapıyorsunuz ama şimdi birileri gelir buraya rezanın önüne yatar... Niye dersiniz "kesin parasını peşin almıştır..."

rıza suçsuz ise yargılanacak. rıza ile beraber 60 kişi hapse girdi ve yargılanmadan berat etti. böyle adalet mi olur. neymiş bu aslında ülkeye yapılan darbeymiş... ulan adam malı götürüyor bizimkiler adamın arkasını korumaya çalışıyor. birde iki bakan birden aynı anda ödül veriyor. ah ulan rıza kaç bakan yedin...

bunlar yüzde 52 den yüzde 40 a düştü hala akıllanmadılar

ayıp yaw vallahi diyecek söz bulamıyorum

4 bakanı ihraç ettirdiği için ihracat ödülü mü aldı acaba

Adam TR'nin cari ve cariye açığını kapatmış.
Kime vereceklerdi ödülü sanki!!

isterse vermesinler. :!:
Süleyman Aslan'ı da yönetim kurulu üyeliğine terfi ettirmişlerdi. isterse ettirmesinler. :!:
bu adamların dilinin çözülmesi beyefendinin hokkanın altına gitmesi demektir. :!: onun için herkesin sus payını fazlasıyla vermek lazım. beyefendi işini bilir vesselam :!:

birisi kendisine sadakatını ölçmek için nihat zeybekçiyi ve numan kurtulmuşu sınamış olmasın.

adamın tek başına yaptığı altın ihracatı türkiye'nin en olan eti maden işletmelerini geçmiş. ama tr'ye giren 1 dolar yok.

syangela' Alıntı:
adamın tek başına yaptığı altın ihracatı türkiye'nin en olan eti maden işletmelerini geçmiş. ama tr'ye giren 1 dolar yok.
irandan doğalgaz alıyorsun, karşılığında da anlaştığın banka hesabına türk lirası yatırıyorsun. türk lirası iranda bir işe yaramıyor.
adam yatırdığın tutara gidip altın satın alıyor piyasadan 200 ton, onuda götürüp irana teslim ediyor..
ee nerde ihracat..
kendinizi kandırmayın..

madem irana altın veriyor sorun yok ama neden bu adam veriyor bu altını başkası neden değil

tamam ona da kabul demekki süper yetenekli bir adam ki bu adam veriyor ama neden bakanlar önüne yatıyor

bidene' Alıntı:
syangela' Alıntı:
irandan doğalgaz alıyorsun, karşılığında da anlaştığın banka hesabına türk lirası yatırıyorsun. türk lirası iranda bir işe yaramıyor.
adam yatırdığın tutara gidip altın satın alıyor piyasadan 200 ton, onuda götürüp irana teslim ediyor..
ee nerde ihracat..
kendinizi kandırmayın..
dikkatli okursanız aynı şeyi söylediğimi göreceksiniz. ortada ihracat olmadığından bahsediyorum.

syangela' Alıntı:
bidene' Alıntı:
syangela' Alıntı:
ee nerde ihracat..
kendinizi kandırmayın..
dikkatli okursanız aynı şeyi söylediğimi göreceksiniz. ortada ihracat olmadığından bahsediyorum.
bende yazdıklarınızı destekler nitelikte yazmıştım zaten eleştiri için değil :)

Adam hem çalıyor!
Hem de KOYUYOR! ama çalışıyor azizim :p

o değilde Numan kurtulmuş bilseydim o kareye girmezdim demiş niye öyle dedi acaba???

tayyip erdoğanda o ödülde ordaydı ve bizim bakanları sınava tabi tuttu zeybekçi geçer not aldı ama numan sen sınıfta kaldın. ah ulan rıza bizim bakanlardan sen ne istiyorsun. ne istedin de vermedik

Geri