Re'sen hizmetiçi kursiyer olarak görevlendirilmek?

Kodla Büyü

kamil4242

Site Gezgini
Arkadaşlar, re'sen hizmetiçi ilk yardım kursunda kursiyer olarak görevlendirilmişim. Şu hâlde başka okuldaki BT rehberlik ek dersim ve kendi okulumdaki nöbet ek dersim kesilir mi?
Bu hizmetiçi kursa gitmesem ne olur?

İlk yardım kursunu her öğretmen sırası geldikçe alacak hocam. Çok faydalı bir kurs, her insanın alması gerekiyor bu eğitimi. Btr ya da gireceğiniz derslerin ek dersi kesilmez. Nöbet tutulamayacağı için kesilir.

İlkyardım kursundan kaçış yok hocam. Önemli bir kurs zaten herkesin temel bilgileri öğrenmesinde fayda var. Keşke daha detaylı yapsalar diyorum ben.

İlkyardım kursundan kaçış yok hocam. Önemli bir kurs zaten herkesin temel bilgileri öğrenmesinde fayda var. Keşke daha detaylı yapsalar diyorum ben.
Aynen çok faydalı ama yüzeysel kalıyor, seminer dönemlerinde yapilsa daha kapsamlı olabilir, hızlı geçiş oluyor, pek akılda kalıcı olmuyor!??

Kurs sonrası mebbiste kurs değerlendirme formunda görüşlerimizi bildirirsek ilerleyen kurslar için belki faydası olur.
Hocam bu tür dönütler -siz de biliyorsunuz ki- hep havada kalmıştır. MEB'in öğretmenin görüşünü alıp ona göre hareket ettiği bir zaman olmamıştır, ha görüşünü belki almıştır fakat yine de kendi bildiğini okumuştur çünkü maksat çoğu zaman üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olmuştur!!?
Sözün özü kursta görevli hocanın bile tavsiyelerini kulak ardı eden MEB sıradan bir kursiyer öğretmenin görüşüne mi kıymet verecekti!!?

• Beğen
Tepkiler: omd
Geri