Robotik Kodlama, Dijital Sanatlar, Yapay Zeka Uygulamaları Kitaplarımız Sizlerle!

Kodla Büyü

SıfırBir Yayınevi

Site Gezgini
WhatsApp Görsel 2024-08-26 saat 21.26.58_702dca05.jpg

bilgisayarbilisim.net ve BTE Derneği tarafından tavsiye edilen,

5 ve 6. sınıf ROBOTİK KODLAMA,
6 ve 7. sınıf DİJİTAL SANATLAR,
7 ve 8. sınıf YAPAY ZEKA UYGULAMALARI
derslerine kaynak olacak kitaplarımız sizlerle.

Türkiye'de bu alanda yazılan ilk kitaplar olma niteliğini taşıyan ve içeriğiyle sadece ortaokuldaki seçmeli derslerin kaynağı olarak değil çok daha fazlasını vadeden muhteşem 3 kitap hazırladık.

Yazar kadrosunun tamamı bilgisayarbilisim.net üyesi ve alanında yılların deneyimine sahip hepinizin tanıdığı öğretmenlerimiz olan
Cemal Güngör GÖKALP ( @cgg*seco )
Emrah HAS ( @hasemrah )
Ömer DURMUŞ ( @omd )
Özgür ŞEREMET ( @ozgurseremet )
Seçil GÖKÇE ( @seczey )

Yayınevimiz politikası olarak herkese ulaşabilme hedefiyle çıktığımız bu yolda tüm yayınlarımıza dijital ortamda ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Yeni kitaplarımızı ve diğerlerini https://pubhtml5.com/bookcase/dofw/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Kitaplarımızı sipariş vermek için yayınevimizin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.sifirbiryayinlari.com/

Sizlerin olumlu olumsuz tüm görüş ve eleştirilerine her zaman açık olduğumuzu bilmenizi ister, bilişimle kalmanızı dileriz...

Hayırlı uğurlu olsun. Destek amaçlı hem de elimizde kaynak olması açısından almak isteriz ilk etapta. 3lü sete bir kampanyali fiyat bekliyoruz. Kargo bile ücretli 😅

Not: Kargo ücretsiz kampanyası olmasın lütfen 😅
Bayi sistemiyle çalıştığımız için İnternette indirim kampanyası şuan maalesef çok mümkün görünmüyor. Ancak ülkemizin her ilinde bayimiz mevcut. Tüm kitaplarımız bayilerimize ulaştırıldı. Müsait olduğunuzda ilinizdeki bayi aracılığıyla da kitaplarımızı temin edebilirsiniz.
Bayi listemize https://www.sifirbiryayinlari.com/content/6-bayilerimiz adresinden ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: omd
Bayi sistemiyle çalıştığımız için İnternette indirim kampanyası şuan maalesef çok mümkün görünmüyor. Ancak ülkemizin her ilinde bayimiz mevcut. Tüm kitaplarımız bayilerimize ulaştırıldı. Müsait olduğunuzda ilinizdeki bayi aracılığıyla da kitaplarımızı temin edebilirsiniz.
Bayi listemize https://www.sifirbiryayinlari.com/content/6-bayilerimiz adresinden ulaşabilirsiniz.
Hayırlı olsun hocam bayiler öğretmenlere indirim yapıyor mu acaba? Gönül ister tüm sınıf etkinlik kitaplarıyla beraber bty kitabı alalım ama en azından kütüphanemizde bulunsun.

Hayırlı uğurlu olsun. Destek amaçlı hem de elimizde kaynak olması açısından almak isteriz ilk etapta. 3lü sete bir kampanyali fiyat bekliyoruz. Kargo bile ücretli 😅

Not: Kargo ücretsiz kampanyası olmasın lütfen 😅
Geçen yıl alışveriş sitelerinin birinde ama hangisi hatırlayamadım kupon falan denk gelmişti daha uyguna almıştım kargo zaten bedavaydı.
Bu arada emeklerinize sağlık bilişim alanında kitap çeşitliliğinin artması gerçekten çok mutlu ediyor beni.

İlk kitaplarımızdan son kitaplarımıza bilgisayarbilisim.net üyeleri yani sizler yani biz en büyük destekçimiz oldu. Gördüğü olumlu olumsuz herşeyi söyledi. Bu sebeple gün geçtikçe her yeni baskıda daha iyi eserler oldu. Biliyoruz ki bu kitaplarda da yine siz değerli forum üyeleri aynı ilgiyi gösterecek, kitapta eksik gördüğü herşeyi içtenlikle söyleyecek. Yine gün geçtikçe daha iyi eserler olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 76742
bilgisayarbilisim.net ve BTE Derneği tarafından tavsiye edilen,

5 ve 6. sınıf ROBOTİK KODLAMA,
6 ve 7. sınıf DİJİTAL SANATLAR,
7 ve 8. sınıf YAPAY ZEKA UYGULAMALARI
derslerine kaynak olacak kitaplarımız sizlerle.

Türkiye'de bu alanda yazılan ilk kitaplar olma niteliğini taşıyan ve içeriğiyle sadece ortaokuldaki seçmeli derslerin kaynağı olarak değil çok daha fazlasını vadeden muhteşem 3 kitap hazırladık.

Yazar kadrosunun tamamı bilgisayarbilisim.net üyesi ve alanında yılların deneyimine sahip hepinizin tanıdığı öğretmenlerimiz olan
Cemal Güngör GÖKALP ( @cgg*seco )
Emrah HAS ( @hasemrah )
Ömer DURMUŞ ( @omd )
Özgür ŞEREMET ( @ozgurseremet )
Seçil GÖKÇE ( @seczey )

Yayınevimiz politikası olarak herkese ulaşabilme hedefiyle çıktığımız bu yolda tüm yayınlarımıza dijital ortamda ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Yeni kitaplarımızı ve diğerlerini https://pubhtml5.com/bookcase/dofw/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Kitaplarımızı sipariş vermek için yayınevimizin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.sifirbiryayinlari.com/

Sizlerin olumlu olumsuz tüm görüş ve eleştirilerine her zaman açık olduğumuzu bilmenizi ister, bilişimle kalmanızı dileriz...
İyi Günler,
5. ve 6. sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım kitaplarında ekleme veya değişiklik yapıldı mı?
Şu an bayilerde geçen senenin kitapları var. Yeni baskıları bekleyelim mi?

Değerli öğretmenim z kitaplar Pdf kalitesinde görüntü sağlıyor. Pdf'ler maalesef biraz korumaya kapalı. Farklı sorunlarla karşılaşılabiliyor. Sanırım yayınevide bu ve benzer sebeplerle pdf dağıtımına sıcak bakmıyor.
Dediğiniz gibi hocam kalitede sorun yok, benimkisi sadece kullanım alışkanlığıyla ilgili.

Ankarada filanka kitaba gittim öğrenciler satın aldığında örnek kitapları verebileceklerini söylediler. Ellerinde örnek kitap olmadığını söylediler bilgilerimi aldılar fakat örnek kitaplar henüz gelmedi

Sizlerle harika bir haberi paylaşmak istiyoruz. "Bilişim Teknolojileri ve Yazılım" dersi için hazırladığımız etkinlik ve ders kitapları artık EBA'da.

İşbirliği için Milli Eğitim Bakanlığına teşekkür ederiz.

Biliyorsunuz dersimizin dağıtılan bir kitabı yok. Artık MEB'in tavsiye ettiği bir kitap olduğu için derse kaynaklık edecek olması sebebiyle öğrencilerin kitabı almasında yasal olarak bir sakınca olmadığını da bu vesileyle bildirmek isteriz.

Yeni kitaplarımızda incelemelerin tamamlanmasının ardından EBA'da yerini alacak.

Yazar kadromuza tekrar teşekkür ederiz.
@cgg*seco
@hasemrah
@hakanyandım
@omd
@ozgurseremet
@seczey
633983fa64de42948801e6cf7bdc7c07.jpg

Son düzenleme:
Sizlerle harika bir haberi paylaşmak istiyoruz. "Bilişim Teknolojileri ve Yazılım" dersi için yazdığımız etkinlik ve ders kitapları artık EBA'da.

Biliyorsunuz dersimizin dağıtılan bir kitabı yok. Artık MEB'in tavsiye ettiği bir kitap olduğu için derse kaynaklık edecek olması sebebiyle öğrencilerin kitabı almasında yasal olarak bir sakınca olmadığını da bu vesileyle bildirmek isteriz.

Yeni kitaplarımızda incelemelerin tamamlanmasının ardından EBA'da yerini alacak.

@cgg*seco
@hasemrah
@hakanyandım
@ozgurseremet
@seczey
Ekli dosyayı görüntüle 76779
Dersimiz adına çok kıymetli...
Emeği geçen öğretmenlerimize de çok teşekkür ederiz. Sağ olun.

Son düzenleme:
Muk
Sizlerle harika bir haberi paylaşmak istiyoruz. "Bilişim Teknolojileri ve Yazılım" dersi için hazırladığımız etkinlik ve ders kitapları artık EBA'da.

@cgg*seco
@hasemrah
@hakanyandım
@ozgurseremet
@seczey
Ekli dosyayı görüntüle 76779
Mükemmel bir haber:) Alana katkı sağlayan tüm yazarlara ve yayinevimize teşekkürler...

Geri