söke lisesi joomla 1.7.3

Kodla Büyü
Re: söke lisesi

Manşet haberin hızını biraz daha düşürmen iyi olabilir.

Ben de Germencikte görev yapıyorum...

Re: söke lisesi

SerkanF1' Alıntı:
Manşet haberin hızını biraz daha düşürmen iyi olabilir.

Ben de Germencikte görev yapıyorum...

evet hocam yavaşlatınca daha iyi oldu gibi. teşekkürler.

"509 Bandwidth Limit Exceeded"
"The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later." hatası veriyor maalesef... :?

hocam aylık transfer limitiniz doldu. Biraz garip geldi bir okul sitesi nasıl hemen doldurabilir. Ne kadar ki aylık trafik kotanız

vlk4n' Alıntı:
hocam aylık transfer limitiniz doldu. Biraz garip geldi bir okul sitesi nasıl hemen doldurabilir. Ne kadar ki aylık trafik kotanız
hocam 5gb aylık trafik var ancak son iki aydır trafikten 2-3 gün site kapalı hale geliyor. ortalama günlük 70-75 ziyaret oluyor. bir gariplik var ama daha çözemedim. bot ayarları, seo ayarları gibi konuları araştırmaya başladım ama daha pek bir yol alamadım.

sizlerin tavsiye edebileceği bir şey varmı acaba.

Sitenin adresi com uzantılı bunu değiştirseniz iyi olurdu.
Banneri değiştirmelisin tasarım hoş değil.
Ziyaretçi defterini başka yerden çekmemelisin joomlanın bunun için eklentiler vardır biraz araştırsan iyi olur.
Dil seçimi kısmınada türkçe "Dil seçiniz" şeklinde yapasan daha iyi olur.
Kamu hizmetleri sıtandardında kullandığın resmi değiştirmelisin.
Giriş bölümün ingilizce bunu türkçe yap.
İstatistik bölümünde gene ingilizce kalmış.

güzel diyelim .. bene çok uğraştım joomla 1.7 için yaptım ama yayınlayamadım yayınlamasını bilemedim birde tema sorunu oldu bir çok deneme yaptım o zamanda önce ekledklerim hat verdi falan filan şimdi öyle yatıyor bilgda

Geri