Süpürge alacağım yardım eder misiniz?

Kodla Büyü
Filtre olaylarının iyi araştırın hocam. İlerde size ekstra masraf çıkarmasın. Sanırım değişim zamanları oluyor bunların.

Merhaba hocam süpürge işini çok araştırdım. Su filtreli modellerden uzak dur. Gerek temizlenmesi, gerekse çıkardığı gürültüden dolayı çok fazla tercih edilmiyor. Toz torbalı ve hepa filtreli modellere bakmanı tavsiye ediyorum. Bana sorarsan siz ne aldın diye. Arzum aldım hocam. Gayette memnunum :D . Çekim gücü olsun, sessizliği olsun çok iyi.
Link: http://www.arzum.com.tr/toz-torbali-ele ... _803_21223
Birşey daha yerdeki kıl tüy için turbo fırça öneriyorlar. Bunu da göz önünde tutabilirsin.

arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim şimdilik üst düzey çok kaliteli birşey almayı düşünmüyorum youzer hocam bende araştırmalarım sonucu su filtreli modellerden uzak durmam gerektiğini anladım teşekkür ederim :)
acaba bu makineyi kullanan arkadaşlar var mı ya da bu seviyede bir makine önerebilir misiniz?

hanedantr' Alıntı:
ben süpürge olayını dyson alarak bitirdim

ben de çok gelgitler yaşoyorum dyson ile ilgili. tam alıyordum son anda başka bir marka aldım. yine aklımda kaldı. bundan memnun değilim. acaba dyson bu kadar iyi möi?

hocam ben şu anda rowenta silence force kullanıyorum çok sessiz ve emiş gücü çok hoş biraz daha kaliteli istersen dyson

en güzeli GIRGIR elektrik olmadığında bile çalışıyor. elektrik harcamıyor, çevreci , reklamı bile güzel
gelsin gırgır bitsin dırdır

GIRGIR-SUPURGE-Tacettin-Hicyilmaz-icadi-1960-la__54039927_0.jpg

hocam iz anneme fakir prestige aldık hepa filtreli oyle torbalı torbasızına bakmadık pıyasada torbası 5 lıra ızmırde süpürge market var kargo bedava toz torbasını 2 lıraya gonderıyorlar adamlar sonra annem 7 yıl sonra evet tam 7 yıl sonra elektırık akımından dolayı bozdu gıttık bu sefer fakir prestige 2000 aldık ben evlendım bu yaz hıc bır makineye bakmadım dırek fakır prestıge eco 2200 ı aldım elektrikten %30 tasarruflu tutunca halıyı kaldırıyor valla.

Hocam bende su filtreli aldım, kullanamayıp birine verdim. En son büyük araştırmalar sonucu Arzum cleanart toz torbalı süpürge aldım. Çok güzel çekiyor, çok gürültülü de değil ;) emiş gücü elektrik süpürgesi için çok önemli. Piyasada genelde 330w emiş gücü süpürgeler var, arçelik bekoda felan. Ama arzumun emiş gücü 450 w :)

Belki de hiç duymamışsınızdır ama size yaklaşık 2 yıldır bizim evde kullanılan Nilfisk markasını önereceğim. Çok ama çok araştırdıktan sonra bu modele karar verdim. Diğerleri süpürge ise buna ne demek gerekir bilemiyorum. Araştırdığınızda bu markanın ve sahip olduğu teknolojilerin rakipsiz olduğunu göreceksiniz.
Evde küçük bebek, çocuk veya astım hastası varsa kesinlikle bu marka. Süpürgelerin bir çoğu önden aldığı tozun büyük bir kısmını arkadan tekrar havaya verir. Halının tüyleri arasındaki her türlü hayvan tüyleri, akar ve mitelar bu yolla havaya her yere yayılır. En tehlikelisi de bu. Hayatı boyunca allerjiden, astımdan ve akciğer sorunlarından kurtulamayacak olan çocuk ve bebekler. Nilfisk çıkışta her türlü partikülden arınmış temiz havayı ortama geri verir.
Fiyatını her kuruşuna kadar hak ediyor. Bende ki Nilfisk Extreme Eko. İnanılmaz sağlam.
http://www.n11.com/nilfisk-extreme-eco- ... -P15302200
http://www.n11.com/nilfisk-extreme-free ... -P25643399

115040433-1-fakir_power_max_2200_cyclonic_toz_torbasiz_elektri.jpg

FAKİR POWER MAX 2200 CYCLONIC TOZ TORBASIZ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Şu andaki fiyat ve satış durumu
http://www.teknosa.com/urunler/1150...erm=140213mx&gclid=CNKYv-HBk78CFWKWtAoddH4A4A

HOCAM AL VE COBOL HOCANA DUA ET.
2 yıldan bu yana herhangi bir servis yada evde basit onarım veya tekleme vs olumsuzluk yapmadı.
20-30 TL arama ...bu seri kalkıyor.Hatta bitti bile ...Zaten iyi bir malın rengini ve hafif şeklini değiştir.Adını değiştirip üstüne 150-200 tl koyup satarlar.Zaten üst serisi bile çıktı ..bu model çok yakında kalkar.
Torbasızların arasında gördüğüm boşaltması temizliği en temiz ve kolay olan ürün.
Çok hafif ve küçüktür uzun kablosu ile çektikçe arkandan kolayca gelir.Ana gövde çok Hafif olduğundan hortumu ayrılıp delinmez.2 yıldan bu yana kullanırım hortum gerek olmadı ama zaten Hortumu da gördüğüm kadarı ile zaten pazarda bulunan cins.
2200 watt gücü ile oldukça yeterli hatta fazla bile.
SES zayıfta değil çok kuvvetlide değil.
hepa filtre var aklına gelirse yıkarsın. 2 defa yıkadım.
----------------------------------------------------------------
Eksileri
Hortumun el ile tuttuğun eğik kısmının üstündeki kaymayı engelleyen kauçuk kaplaması (resimdeki en üst kısım) küçük küçük yolunuyor.Bizde :roll: yolup duruyoruz :Bence olmaması gereken ama sadece görsel bir eksi.
Not;Bir ara fiyatı 200 tl ya düştü ve bir tane daha yedek aldım.Sanırım bu yedekle birlikte kesin emekli olurum.

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok sağolun şu an başka işlerimden dolayı araştıramıyorum ama ilk fısatta araştıracağım tekrar teşekkür ederim veridiğiniz bilgiler için :)

Geri