SİİRT ÜNİVERSİTESİ

Kodla Büyü
Güzel, zamanında bizde uğraşmıştık :)

Logoda "Siirt Üniversitesi Öğrencilerine Özel" yazıyor, dışarıya kapalı yani :sleep:

bizden sonra böte her yere açılmış ya nereye kadar gidecek bu durum, adıyaman siirt hakkari ağrı bolu maraş ve hatırlayamadıklarım...

Ne yapalım hocam, bu hükümetin politikası herzaman böyle sakatlıklar çıkarır..işin aslı aslında bir şehirde üniversite kurulması gayet güzel bir durum ama kötü olan taraf mezun olduktan sonra iş bulmak sorun oluyor.Devletin ekonomik altyapısı malesef herkese iş imkanı sağlayamıyor..Neyse Hocam Allah ne verdiyse, siz yinede www.ortaminikur.com sitesini ziyaret edip üye olun :) :) :)

Yeni arayüzüyle hergeçen gün büyüyen forum sitemize sizleri bekliyoruz..Siirt Üniversitesi BÖTE bölümünden güzel bir oluşum..Siz değerli hocalarımı buraya beklerim.. Tecrübelerinizi bu platformda da paylaşmanızı beklerim..
www.ortaminikur.com

Siirtte daha yeni üni kuruldu. Hemen BÖTE yi açmışlar. Hocalardan kimler var. Kadroyu nasıl oluşturmuşlar? Derslerinize kimler giriyor. Kadrosu yetersiz olan bir bölümden mezun olmak kadar kötü bi durum yok. Umarım eğitiminizi yeterli şekilde alabiliyorsunuzdur. Hemen yanınızdaki Fevzi Çakmak'da görev yapmıştım. Sizlere kolay gelsin.

Valla hocam, kendi yağımızda kavruluyoruz..benim Allah'tan liseden kalma ilgi ve az da olsa yeteneğim var..zaten bu forum sitesini kendi çapımda bilgilerimle kurdum.4 yıllık eğitim boyunca eminim ki lisedeki bilgilerim kalır bende..Hocalar olsun öğrenciler olsun herkes baştan salma..Bende dedim ki bari böyle bir oluşum başlatayım ki en azından bir bilgi paylaşım platformu olur.Sizlerin katkısıyla eminim daha iyi noktalara varır..Beklerim sizi hocam.
www.ortaminikur.com

Selam tüm değerli hocalarıma..
Sizlerin katkısıyla http://www.bilgisayarbilisim.net forum sitesi gayet güzel ilerlemektedir. Bende BÖTE 2.sınıf öğrencisi olarak forum sitesi kurdum.İlk olarak Siirt Üniversitesine özel olmasını istedim.yanlız pek kullanıcı kitlesine ulaşamadık. Şimdi forum sitemizin misyonunu değiştirdim.Tüm Türkiye ye açık..Özellikle siz değerli hocalarımın forum sitemize üye olup paylaşımlarda bulunmalarını çok ümit ederim..
www.ortaminikur.com

Rüzgara Karşı' Alıntı:
bizden sonra böte her yere açılmış ya nereye kadar gidecek bu durum, adıyaman siirt hakkari ağrı bolu maraş ve hatırlayamadıklarım...

ilk defa duydum siirt tede mi varmış bilgisayar öğretmenliğinin geleceği fen bilgisi,biyoloji vb. branşlar gibi görünüyor...

Murat Özdaş arkadaşım Siirt'te görev yapan Bilgisayar Öğretmeni olarak bölümünüzü gezmek yardımcı olmak isterdim. Yaptığın siteyi güzel bir ekip çalışmasıyla daha da ileriye götürebilirsin.

siirt üniversitesi... :eek:
hocam bizim marmara bötede sadece bilgisayar laboratuvarı vardı.. böte açmak için lab. kurmak yeterli sanırım.. keşke birçok üniversite açmak yerine mevcut üniversitelerdeki eğitim yatırımları arttırılsa..

vallahi görüşlerinize harfiyen katılıyorum..çelişkilerle dolu bir eğitim sistemimiz var..inanır mısınız bizim bilgisayar derslerini işleyeceğimiz laboratuar yok..hepsi kırık dökük bilgisayarların olduğu laboratuar var...hep rezillikler arasında okuyoruz..BÖTE branşından lisans yapmış bir hocamız bile yok..hep liseden gelen hocalarla ders işliyoruz..Allah var onlarında yardımları baya dokunuyor ama yinede olması gereken bu değildi.. :( :( :cry: bende dedim bari bir kardelen misali zorluklar arasında bir forum sitesi kurayım..siz değerli hocalarımın yardımlarına ihtiyacım var..saygılarımla..
www.ortaminikur.com

Geri