Sıcak Fırsatlar

Kodla Büyü
Deichmann da bazı ürünler 5.95 tl, ikincisi yarı fiyat, üçüncüsü bedava... yani 9 tl ile 3 tane ayakkabı alabilirsiniz.. Stoklar sınırlı.. Ben vardığımda kendi ayakkabı numaralarım tükenmiş, yeğenciklere ve bebeğe bişeyler aldım.
Kampanya deri ürünleri kapsamıyor sanırım.. Eğer yakın biryerde varsa deichmann'a sabahtan bir uğrayın.

ahmetfx' Alıntı:
iPhone 6 16GB için 1330 TL İndirim Kuponu -> 1000 TL

Sony FDR-X1000V Aksiyon Kamera 800 TL İndirim Kuponu -> 300TL

General Mobile 4G için 350 TL İndirim Kuponu -> 200TL

Turkcell T60 için 222 TL İndirim Kuponu -> 50 TL

Pearl Kompakt Ayna ve Taşınabilir Şarj Cihazı 65 TL İndirim Kuponu- > 10 TL

Parrot Flower Power Bitki Bakım Sensörü 85 TL İndirim Kuponu -> 10TL

LG G3 16GB %25 İndirim Kuponu - > Ücretsiz

Turkcell Mağazalarda Geçerli 50 TL İndirim (200TL alt limitli) -> Ücretsiz

Philips Micro SDHC Class 10 Hafıza Kartı 32 GB 30 TL İndirim Kuponu -> 10TL
Bunlar nerde hocam?
İkinci olarak ne çakallık varsa bu kupon işinde var. Mesela 1000 tl diyo onu da belli süreler içinde belli reyonlarda belli meblağlarda alışveriş yapınca genelde kademeli veriyorlar.
Benim o kadar harcama gücüm olsa 1000 lira peşine düşmem düşüncesi ağır basıyor

Gittigidiyor da %10 indirimli hesabı olan arkadaşım varsa pm den bana ulaşabilir.

3dtezgaharasimutfak.jpg

Gergi Tavan - 3D tezgah arasında ŞOK KAMPANYA

Öztaş Yapı Dekorasyon olarak, gergi tavan ürün ve 3D tezgah arası cam profil uygulamalarında siz değerli müşterilerimize özel %30'a varan sonbahar kampanyası yapıyoruz. Sizde bu müthiş kampanyadan yararlanmak istiyorsanız hemen + 90 212 625 70 58 - 0537 208 90 94 numaralardan bize ulaşın.

Kaynak: http://www.gergintavan.com/haber_detay.php?id=6&gergi-tavan-3d-tezgah-arasinda-sok-kampanya

trafik veya kasko yaptırmak isteyenler generali sigortadan teklif alsın eğer fiyatı uygun bulursanız 45 tl değerinde hepsiburada.com da kullanılabilir çek kazandırabilirim.

N11 de 75 tl uzeri alisveriste kullanilabilecek 22tl degerinde yeni uye olanlara 2 adet 11 tl+11 tl cek veriyor.

Boyner.com.tr de bazı hesaplara 50/25 , 100/50 , 150/75 çek tanımlamış.Eğer kullanmayacak bir hayırsever varsa alabiliriim :cry:

Alt limitsiz kod şeklinde Hepsiburada ve Teknosa'da geçerli 50TL çeklerim var. 40TL'den satıyorum, ilgilenen mesaj gönderebilir.

Geri