Sıfır araç kampanyaları

Kodla Büyü
arkadaşlar elektrik araçlardan byd hakkında bilgisi olan varmı bir hocamız sordu merak ettim bugün toyota yıllık bakım için gittiğimde içerisinde görünce sordum toyota güvencesinde bir araçmış, hatta servisini toyota servisinin bizzat yaptığını söylediler, toyota da bunu onayladı. Atto 3 modeli varmış içi baya şekilli ama elektrikli araç konusunda hala oturduğunu düşünmüyorum ama fikir sahibi olmakta fayda var. Birde byd batarya üretici bir firmaymış o yüzden araçlarına baya güveniyorlar.

arkadaşlar elektrik araçlardan byd hakkında bilgisi olan varmı bir hocamız sordu merak ettim bugün toyota yıllık bakım için gittiğimde içerisinde görünce sordum toyota güvencesinde bir araçmış, hatta servisini toyota servisinin bizzat yaptığını söylediler, toyota da bunu onayladı. Atto 3 modeli varmış içi baya şekilli ama elektrikli araç konusunda hala oturduğunu düşünmüyorum ama fikir sahibi olmakta fayda var. Birde byd batarya üretici bir firmaymış o yüzden araçlarına baya güveniyorlar.

çok erken bayinin birinde elektrikli araç al hocam ne olacak dediler. Batarya sıkıntısı ve şarj sorunlarından bahsettim. Bir şey olursa yenisini alırsın hocam ne olacak diyorlar. Sanki millet gökten para basıyor :) :) :)

çok erken bayinin birinde elektrikli araç al hocam ne olacak dediler. Batarya sıkıntısı ve şarj sorunlarından bahsettim. Bir şey olursa yenisini alırsın hocam ne olacak diyorlar. Sanki millet gökten para basıyor :) :) :)
Hadi yenisini alayım tamam ama eskiyi ne edeceğiz? Önce eskiyi satayım ki yeniyi alabileyim.

Bu kadar para vereceksem yeni Skoda superb alırdım.
O kişisel tercih hocam. Mesela ben vw, opel, sevmeyenlerdenim. Skoda, Audi vw ile aynı olmasına rağmen onları severim.

Bu düşüncem sanırım etrafta vw araç sahiplerinin araç sürüş tarzından kaynaklı. Opel için bir de birşey olduğu zaman onda kronik lafını çok duyuyorum.

Eşimin dayısı Almanya'da. Orada vw ve opel almazlar. Mercedes, audi gençler de bmw kullanır diyor. Bizde ise lüks araç muamelesi görüyor. Konfor vardır illaki ama ısınamadım özellikle bu iki araca.

Meseleye gelirsem o kadar parayı tek araca vereceksem Corolla Cross alır üstüne kalan parayı harcarım. Ya da 2 tane i20 alır sonra diğerini satarım. Para kazanırım. :D 😜

Yıl farkı olabilir hocam 2023 dür belki alınan.
Evet olabilir hocam. Ben telefonda fiyat almıştım yüz yüze sıkı pazarlıkla 2024 modelde alınmış olabilir.
mer

mersin Çayan
Sağ olun hocam. İyi denk getirmişim bayiyi 😁 bir tanıdığım 2. el araç fiyatları Mersin de genelde daha uygun demişti arayıp fiyat almıştım.Clio 2024 model miydi ?

Geri