Sınav tarihi giremiyorum

Kodla Büyü

alibaba37

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sınav tarihi giremiyorum. Dersler atandı.Öğretmenler atandı. DErs programı girildi. Seçmeli dersi seçilmeyen öğrenci yok. Ama sınav tarhi giremiyorum. Bütün bilgileri girdikten sonra kaydet butonuna basıyorum sanki hiç tıklanmamış gibi :( Genel bir problem mi yoksa e okul benim sabrımı mı sınıyor !!!

Genel problem. Bu gün bende sınav tarihi giremeyince bir kaç öğretmen arkadaşın şifresi ile denedik olmadı. Sonra okul şifresi ile denedik gene olmadı.

ben kullanıcı ad ve şifre ile giriş bile yapamıyorum bırakın sınav tarihi girmeyi . siz giriş yapabiliyor musunuz yoksa sorun devam ediyor mu

geçen sene bende de oluyordu bu sorun... ancak her girdiğim tarihin işlendiğini gördüm. not vermek istediğinde sen de görebilirsin. sonra idareden iptal ettirdim, diğer tarihleri. Muhtemelen giriyordur. sana uyarı vermiyordur.

Şu an ana ders sınav tarihi girişlerinde menüde derslerin adı çıkmıyor. Acil yardım arkadaşlar.

Bizde de 8. sınıflarda ana dersler menüde gözükmüyor.Ama diğer sınıflarda sıkıntı yok.

Geri