Sahibinden Orjinal Toyota Corolla Elegant...

Kodla Büyü
Pahalı olmuş hocam :)

Şaka bir yana fiyat uygun gibi benim arkadaş benzinli aldı 2009 elegant 36bine aldı komşumda sıfır elegant dizel aldı bununn aynısı 63,500e:)

hayırlı satışlar hocam

o km ye o fiyat çok fazla, 63 km de aynı model arabaya 37 bin istediler almadım. servis bakımlıydı kazası boyası da yoktu yanın da kışlık lastiklerini de veriyorlardı. hayırlı satışlar...

runalone' Alıntı:
40 bine gidip 0 araba alırım daha ii :)
Sende haklisin clio ya binmek istersen alirsin tabi. Ama millet senin kafanda olsaydi kimse dunyanin en cok satilan araci olan corollaya 60bin vermezdi

misskinn' Alıntı:
o km ye o fiyat çok fazla, 63 km de aynı model arabaya 37 bin istediler almadım. servis bakımlıydı kazası boyası da yoktu yanın da kışlık lastiklerini de veriyorlardı. hayırlı satışlar...
Hocam arac soyledigin gibiyse yanlis yapmissin elegant olduguna emin misin

Bekleyeceksin. Süreci hızlandırmak istiyorsan da fiyatı indireceksin. Baktın satılmıyor, biraz daha indireceksin, ta ki satılana kadar.

Bir aracı değerinden fazla satamazsın dolayısıyla biraz daha inmeniz gerekecek. :)

alley_upp' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Bir aracı değerinden fazla satamazsın dolayısıyla biraz daha inmeniz gerekecek. :)
hocam bu aracın ederi ne kadar sizce ?
Hocam aracın sizin gözünüzde eminim çok daha değerlidir ama bana kalırsa 36.000 TL. Tabi bu şahsi fikrim siz bu fiyata satmayabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız yoksa yerinizde olsam hiç satmam. :)

hocam bende Auris var .önceki aracımda corollaydı . aracın piyasası ile kasko bedeli pek örtüşmüyor . illaki pazarlık payın vardır ama 36-37 civarına elinde çıkarırsın diye düşünüyorum.

Çok pahalı vermişsin fiyatı hocam, anca 36 ya filan gider o da kaza boya yoksa, kaza boya varsa bu km de 35 lere çekmen lazım. bence satmak istiyorsan ya fiyatı, ya kilometreyi aşağılara çekmen lazım :)

km si fazla fiyat daha fazla. 4 yaşında bu fiyata bu araba alınacağına sıfır alınır daha iyi eğer gözden bu mebla çıkarıldıysa

hasari' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
hasari' Alıntı:
hocam bu aracın ederi ne kadar sizce ?
Hocam aracın sizin gözünüzde eminim çok daha değerlidir ama bana kalırsa 36.000 TL. Tabi bu şahsi fikrim siz bu fiyata satmayabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız yoksa yerinizde olsam hiç satmam. :)

hocam dısardan bırının araca fıyat vermesı benım ıcın onemlı. o yuzden foruma koydum ılanı kı ona gore revize edeyim fıyatı. Tskr ederim tum yorumlar ıcın.

Geri