Şaka Değil Hazırlık Ödeneği Yatmış

Kodla Büyü
30 Eylül'e girmemize 45 dk.kaldı. Bize hala hazırlık ödeneği yatmadı.(Adapazarı) Herkese yattıda mı kimse sormuyor yoksa hala parası yatmamış il-ilçeler var mı?

Resmi yazı vardı. Ay sonuna kadar yatırılsın diye. İnsallah yarın herkesinki yatar.

Bazı arkadaşlar bayramdan önce almışlardı, inşallah bize de Kurban Bayramından önce yatırırlar. :verymad:

amip33' Alıntı:
Bazı arkadaşlar bayramdan önce almışlardı, inşallah bize de Kurban Bayramından önce yatırırlar.

:puhaha:

Beklemedeyiz. amip33 hocamın duasına amin diyorum. 511 TL için bekleyişimizin en kısa zamanda son bulması dileğiyle...

konu da mı sıkıntı var yoksa benim gözler mi görmüyor uykusuzluktan. forumun anasayfasında en son mesajlar bölümünde 29 eylül 2009 tarih ve 23:24 saati itibariyle selocan32 tarafından mesaj yazıldı diyor ve benim gözler yanlışlıkla üyenin kayıt tarihini mesajın yazıldığı tarih gibi görüyor. bugün çok yoruldum herhalde ondan kafam dağınık. bu arada ben akşam üzeri mesai çıkışı baktım ama daha yatırmamışlardı.

Fener09' Alıntı:
konu da mı sıkıntı var yoksa benim gözler mi görmüyor uykusuzluktan. forumun anasayfasında en son mesajlar bölümünde 29 eylül 2009 tarih ve 23:24 saati itibariyle selocan 32 tarafından mesaj yazıldı diyor ancak forumda 2007 yılında yazılan mesaj gözüküyor. anlam veremedim.
25 Eyl 2007: bu tarihi diyorsanız o selocan hocanın siteye kayıt tarihi. Mesaj tarihi 2009..Mesajların altında üstünde.:)

amip33' Alıntı:
Resmi yazı vardı. Ay sonuna kadar yatırılsın diye. İnsallah yarın herkesinki yatar.

Bazı arkadaşlar bayramdan önce almışlardı, inşallah bize de Kurban Bayramından önce yatırırlar. :verymad:
:++:

:alkis:

19 Eylülde İzmit'e yatıyor 10 gün geçiyor ilçelerinde hala tık yok.
ne saçma bir durum anlamadım

Mesai bitti, eve giderken bakayım dedim, hala yatmamış.

Yarın Ekime gireceğiz hadi hayırlısı. Kasımı bulacak diye korkuyorum.

511,91 Çameli /Denizli

Acıpayam/Denizli de yatmadı ama...

İlçeden ilçeye fark ediyor.

Bankaların Bu işten Repoyla Para kazandıklarını düşünmek istemiyorum ama galiba!!!!

istanbul(avcılar) da görev yapan bir arkadaşım ekdersle beraber alacaklarını söyledi.....
rizede bugün de yatmadı.....artık ek dersle yatıcak herhalll...

merve_eagle' Alıntı:
istanbul(avcılar) da görev yapan bir arkadaşım ekdersle beraber alacaklarını söyledi.....
rizede bugün de yatmadı.....artık ek dersle yatıcak herhalll...

orası kesin artık hocam, ben beklemeyi bıraktım...

bize en geç çarşamba demişti müdürümüz (eskişehir bu arada) işbankası son dakikaya kadar sallayacak anlaşılan :verymad:

Geri