Samsung Galaxy S4 telefonumu satıyorum

Kodla Büyü

Muzilla

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar,
Temmuz sonu gibi aldığım cep telefonumu satıyorum. 16 gb Siyah modelidir. Adıma faturalı 2 yıl garantilidir.
Sıfır ayarında sorunsuz bir telefon. İlk aldığım gün taktırdığım ekran filmi hala üzerinde ve çiziksiz diyebilirim.
Kutulu olarak gönderilecek, tüm aparatlar ile yedek şarj aleti ve kılıf hediye edilecektir. Buradan alıcısı olursa sevinirim, bu telefon başkasına gitmesin.

Fiyat: 1100 TL

1050 Tl ye sattım arkadaşlar, ilginiz için tşkler

Ekli dosyalar

• phone_1.jpg
    phone_1.jpg
    355.6 KB · Görüntüleme: 999
  • phone_2.jpg
    phone_2.jpg
    344.5 KB · Görüntüleme: 999
  • phone_3.jpg
    phone_3.jpg
    462.1 KB · Görüntüleme: 999
Bizimki fiyat değilmi yaw. :D Telefonuzun değişeni, boyası, darbesi, kazası, tramerde bir sıkıntısı ve borcu yoksa temizinden 700 TL vereyim. :roll:

ttalan46' Alıntı:
Bizimki fiyat değilmi yaw. :D Telefonuzun değişeni, boyası, darbesi, kazası, tramerde bir sıkıntısı ve borcu yoksa temizinden 700 TL vereyim. :roll:

Telefondan yana hiç bir sıkın yok hocam da sıkıntı sende :D

Bugünlerde araçlara o kadar bakıyorum ki telefon ile arabaları karıştırır gibi olduk yaw. Allahtan ki telefonun ederini araçların ederi gibi yazmadık....
Şaka bir yana hayırlı satışlar sayın hocam. Ama 700TL düşünürseniz alıcınız hemen hazır. :)

ttalan46' Alıntı:
Bugünlerde araçlara o kadar bakıyorum ki telefon ile arabaları karıştırır gibi olduk yaw. Allahtan ki telefonun ederini araçların ederi gibi yazmadık....
Şaka bir yana hayırlı satışlar sayın hocam. Ama 700TL düşünürseniz alıcınız hemen hazır. :)
İlginize sağlık hocam, tşkler

arkadaş 700 nedir ya abartmayın adam ihtiyaçtan satıyor ama hepten fırsattan istifade yapmayın :) 1100 fiyat gayet iyi hadi 1000 tl son olur daha aşağısına satılmaz bu telefon. Tabi bu söylediklerim telefon paralel ithalatsa geçerli değil. Resmi distribütör ise geçerli :)

mtrk' Alıntı:
arkadaş 700 nedir ya abartmayın adam ihtiyaçtan satıyor ama hepten fırsattan istifade yapmayın :) 1100 fiyat gayet iyi hadi 1000 tl son olur daha aşağısına satılmaz bu telefon. Tabi bu söylediklerim telefon paralel ithalatsa geçerli değil. Resmi distribütör ise geçerli :)
:+1: doğru söze ne hacet

temmuzdan bu yana az zamanda geçmemiş hani tam bir ikinci el olmuş kabul edelim ki ikinci el olunca bir malın fiyatı teknoloji ürünlerinde yarı fiyatlarına kadar iniyor 700 olmasada bi 800 eder bendende helalinden 800 :)

yusufcuk51' Alıntı:
temmuzdan bu yana az zamanda geçmemiş hani tam bir ikinci el olmuş kabul edelim ki ikinci el olunca bir malın fiyatı teknoloji ürünlerinde yarı fiyatlarına kadar iniyor 700 olmasada bi 800 eder bendende helalinden 800 :)
Ilgın için tskler

samsung s3 ile takas düşünürseniz istediğin farkı vereyim
14 ay garantili bir telefon sıfırdan farksız cizik yok

Geri