Satılık BT öğretmeni (Haber Siteleri için)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar bu tasarımı haber sitelerinin kullanmasını sağlayabiliriz.

psd ektedir.

Ekli dosyalar

• bt.rar
    78.3 KB · Görüntüleme: 17
  • bt.png
    bt.png
    18.7 KB · Görüntüleme: 1,140
  • bt2.rar
    600.3 KB · Görüntüleme: 14
  • bt2.jpg
    bt2.jpg
    160.7 KB · Görüntüleme: 1,021
  • bt3.rar
    88.8 KB · Görüntüleme: 17
  • bt3.png
    bt3.png
    21.6 KB · Görüntüleme: 1,014
  • bt4.jpg
    bt4.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 1,013
  • bt4.rar
    179 KB · Görüntüleme: 20
  • bt5.rar
    502.3 KB · Görüntüleme: 14
  • bt5.jpg
    bt5.jpg
    151.4 KB · Görüntüleme: 970
Eline sağlık hasari hocam.

İş değişikliği nedeni ile BT sınıflarını kapatıyoruz.
ya da "sezon sonu", "fırsatı kaçırmayın devir bilişim devri" gibi ibareler de eklenebilir.

Bence bu tarz söylemlerle aslında bizler kendi kendimizi küçük düşürüyoruz...Evet bende karamsar olanlardanım ama kimi arkadaşlar iyiden iyiye abartmış durumda,son zamanlarda siteye pek girmiyorum sırf kafam karışıp canım sıkılmasın diye..HAYIRLISI ALLAH'TAN

Ne değerimiz kaldıki hocam kaybedecek birşeyimiz mi kaldı. Norm fazlası oldum formatörlüğüm iptal edildi. Okulum değişti düzenim allak bullak oldu. Neyimiz kaldı.

hasari hocam kaç saat dersin vardı ? formatörler de norm fazlası oluyo mu? ben formatörler olmaz diye düşünmüştüm ??

bazı zorlukların önü aydınlıktır,
tüm altyapısını bilişim sistemleri üzerine kurmuş ve kurmaya devam eden bir bakanlık bizlersiz yola devam edemeyeceğini elbette anlayacak çark edecektir.
ancak ani ve aşırı tepkiler olumsuz sonuçlarda doğuracaktır.
tepkilerimizi öğretmenlik çizgimizi bozmadan yapmamız elimizi kuvvetlendirecektir. Bu aşamada panik olmadan sabırlı hareket edip kişi ve kurumları küçük düşürücü işlere girmeden tepkilerimizi ortaya koymak daha sağlıklı olacaktır kanaatindeyim.

bu duruma karşıyım kendimizi niye bu kadar küçültüyoruz satılık ne demek? hasari hocam anlıyorum zor günler yaşamaktayız ve ileride nelerle karşılaşabileceğimizi kestiremiyoruz ama bu slogana karşıyım. Bunu yapacağımıza ankarada sesimizi duyurmak daha mantıklı. Öfkeyle kalkan zararla oturur.

arkadaş hala bu problemin kendi kendine çözüleceğini düşünenler var inanamıyorum.. yok elimiz zora girer yok bakanlı ksistemi bizim üstümüze kurulmuş evet üstümüze ama gömdükleri bizin üstüne... Ayrıca ifade sert olabilir, yanlış da olabilir ama asla haksız değildir sonuna kadar haklıdır.. gün doğruyu yanlışı ayırma günü değil sesimizi duyurarak var olduğumuzu bizi yok sayamayacaklarını gösterme günüdür.
teşekkürler hasari hocam.... ellerine sağlık..

arkadaşlar yanlış anlamayın ama devlet okullarında bilgisayar dersinin kaldırılması ile özel okullarda bilgisayar dersinin olması velilerin gözünde + olarak görünmeye başladı. Ben özel okulda çalışıyorum ve bu haberlerin çoğalması ve yayılması ile veliler bize bilgisayar dersinin olup olmadığını soruyor. Görülüyorki bu durum velilerinde canlarını sıkıyor. demekki velilerde bilgisayar dersine önem veriyor.

hızlıtürk' Alıntı:
arkadaş hala bu problemin kendi kendine çözüleceğini düşünenler var inanamıyorum.. yok elimiz zora girer yok bakanlı ksistemi bizim üstümüze kurulmuş evet üstümüze ama gömdükleri bizin üstüne... Ayrıca ifade sert olabilir, yanlış da olabilir ama asla haksız değildir sonuna kadar haklıdır.. gün doğruyu yanlışı ayırma günü değil sesimizi duyurarak var olduğumuzu bizi yok sayamayacaklarını gösterme günüdür.
hocam sanırım bana yazmış,
evet bıçak kemiğe dayandı farkındayım
ama öfkeyle kalkıp zararla oturmak kimsye bişey kazandırmaz hocam,
tepkinin haksız olduğunu falan söylemedim,
tepkilerimizi öğretmenlik çizgimizi bozmadan yapmamız elimizi kuvvetlendirecektir
kim gördü bugüne kadar bakanlık pardon yanlış yapmışım özür dilerim hemen mağduriyetinizi gidereceğim dediğini
sabırlı olup temkinli hareket edip tepkisizde kalmamalıyız elbette,

Sert ifadelere ihtiyacımız var. Şu an yaşananlar bu ülke için utançtır. Bunu bütün Türkiye'nin bilmesi gerekiyor.

celikumit' Alıntı:
hızlıtürk' Alıntı:
hocam sanırım bana yazmış,
evet bıçak kemiğe dayandı farkındayım
ama öfkeyle kalkıp zararla oturmak kimsye bişey kazandırmaz hocam,
tepkinin haksız olduğunu falan söylemedim,
tepkilerimizi öğretmenlik çizgimizi bozmadan yapmamız elimizi kuvvetlendirecektir
kim gördü bugüne kadar bakanlık pardon yanlış yapmışım özür dilerim hemen mağduriyetinizi gidereceğim dediğini
sabırlı olup temkinli hareket edip tepkisizde kalmamalıyız elbette,
:alkis: :++:

Zararla oturmak derken? Yahu arkadaşım senin zümren yerinden yurdundan edilmiş. Sürülmüş, sürüldüğü yerde de norm fazlası. Sözleşmeli zümren 3 okul geziyor maaşını doldurmak için. İlla senin başına da mı gelmesi gerekiyor durumun ne rezil bir vaziyet aldığını görmen için? Ben sert ifadelerin arkasındayım.

hocam benim tuzu kuru ben rahatım bana ne der gibi bir halimmi var
evet kadroluyum, sözleşmelide çalıştım.
bu ülkede birşeylerin birilerinin iki dudağının arasında olduğunu bilmiyorsunuz galiba.
şu anda gelişen bir tepki var ve sesler biryerlere gitti amansızca sert bir şekilde devam ettiğinde
ters tepkiyi göze aldınızmı?
iki satır cümleye bakar.
bakın hocam sabır, biz bir hamle yaptık karşı tarafı bekliyoruz, bi bakalım nedir ne değildir.
haklıyız ama niye haksız duruma düşelim.
karşılık bulamadık o zaman doz artar,
ama öyle biranda olmaz helede bizim bakanlığımızda.

bundan daha fazlası meslekten atmaktır hocam. Bana da hala bişey olmadı. Artı TEF mezunuyum. En kötü tayin isterim meslek lisesine. Ama "yetkilileri kızdırmayalım cıs yaparlar bizi" diyorsanız eyvah diyorum.

mfk' Alıntı:
bundan daha fazlası meslekten atmaktır hocam. Bana da hala bişey olmadı. Artı TEF mezunuyum. En kötü tayin isterim meslek lisesine. Ama "yetkilileri kızdırmayalım cıs yaparlar bizi" diyorsanız eyvah diyorum.
hayır hocam,
ne alakası var işi çığırından çıkarmayalım diyorum sadece,
şu anda çok güzel adımlar atıldı bekleyelim görelim sonuçlarını, geri dönüşleri.
yöneticilerimizin vasfı ne olursa olsun bizler herşeyden önce öğretmeniz,
istersek çok iyi can yakabiliriz.
bu süreçte istersek tüm süreci kontrol edebilecek donanıma ve bilgiye sahip insanlarız.

umarım herşey daha iyi olur ve ben yanılırım.

Arkadaşlar su kesinlikle bizde, bizim derslerimiz ne zaman kaldırıldı eylül ayında biz ne zaman tepki vermeye(önceden de veren arkadaşlar vardı ama kendi adıma konuşuyorum) başladık. Kuyruğumuza basılınca. Ben kendi adıma ne yapılması gerekiyorsa nereye gitmemiz gerekiyorsa hazırım. Ayrıca tuzu kuru olanlardan da biriyim, ama bu demek değil ki ben de aynı duruma düşmeyeceğim. Saygılar...

hocama katılıyorum
nermin_böte' Alıntı:
Bence bu tarz söylemlerle aslında bizler kendi kendimizi küçük düşürüyoruz...Evet bende karamsar olanlardanım ama kimi arkadaşlar iyiden iyiye abartmış durumda,son zamanlarda siteye pek girmiyorum sırf kafam karışıp canım sıkılmasın diye..HAYIRLISI ALLAH'TAN

Sert söylemlerden taraf olmadık ama başka çaremiz kalmadı. Ben okulumu değiştirdim. Artık geriye dönüşü yok bunun. Ama bu davayı sürdürmezsek kim bilir sonraki senelerde başımıza ne çoraplar örülecek.

Diğer sloganlarıda en yakın zamanda hazırlayıp eklerim. Bir kaç haber sitesinde çıkarsa, belki sesimiz duyulur bununla ilgili bir düzenleme yapılır.

Geri