Satılık Sıfır İpad New 16 GB

Kodla Büyü
Re: Satılık Sıfır İpad

o fiyata kimse almaz...taksitle sıfır alınır daha iyi...

İlk mesajda anlam karmaşası olmuş sanırım, düzelttim... Ben de var bir tane daha, satma nedenim bu yani...

yadigartbaykal' Alıntı:
hocam detayları yazarsan seviriz, en sorulara önceden cevap vermiş olursun.
Hangi firmadan kazandınız?
faturası mevcut mu?
faturası kimin adına?
garanti durumu nedir?
faturada yazan fiyat nedir?
:+1:

Hocam bir alış veriş merkezinin çekilişinden kazandım... Kutunun dışında Bilkom garantisiyle yazıyor.. Hiç açmadım kutuyu... Ama 1498 TL değerindeki ürünü aldığımda dair noter onaylı belgeyi verdim, öyle teslim aldım ürünü ve aldığım gibi duruyor...

Kutu dartye gönderilmiş... Zaten avm de hediyeyi darty poşetiyle teslim etti... Faturanın kimin adına kesildiği konusunda yarın net bilgi sahibi olurum, firmayı arayarak...

Bende ipad 2 kazanmıştım kullanıyorum şuan bana da bilkom garantisiyle geldi. İyi oluyor tablet özellikle de şarj konusunda 10 saat gidiyor.

mehmetkz' Alıntı:
Bende ipad 2 kazanmıştım kullanıyorum şuan bana da bilkom garantisiyle geldi. İyi oluyor tablet özellikle de şarj konusunda 10 saat gidiyor.
Öncelikle hayırlı olsun... Kutuda fatura filan çıkıyo mu hocam?

Sağolun hocam. fatura gelmedi sadece notere verdiğim belgelerde fiyatı yazıyordu sizde olduğu gibi

Fatura Pelican Mall Avm adına kesilmiş... Kampanya dahilinde hediye edildiği için faturası bana verilmemiş... Faturanın fotokopisini talep ettiğim takdirde vereceklerini söylediler ama servis için buna gerek olmadığını da belirtip, Avm içindeki Darty'den aldıklarını belirttiler... Tablette sıkıntı olursa Darty bize getirin, biz göndericez servise dedi... Fiyatı da 1250 TL'ye düşürdüm arkadaşlar... Şimdiden hayırlı olsun alacak kişiye...

yadigartbaykal' Alıntı:
hocam detayları yazarsan seviriz, en sorulara önceden cevap vermiş olursun.
Hangi firmadan kazandınız?
faturası mevcut mu?
faturası kimin adına?
garanti durumu nedir?
faturada yazan fiyat nedir?
- Pelican Mall
- Evet
- Pelican Mall
- 2 yıl
- 1498 TL

hayırlı olsun hocam ipad 4 retina 16 wifi 1099TL + 100 TL World Puan ve 12 taksit ve erteleme ile satılıyordu hem de Bilkom garantili.

bilisim_09' Alıntı:
Gök_Tuğ' Alıntı:
Fiyatı 1200 TL'ye düşürdüm...:)
hocam fiyat git gide düşüyo :)
bende de palystation 3 var benimde aynı firmanın çekilişinden geldi. kutusu açılmadan duruyo.benimde niyetim ps3 satıp tablet almak ama daha alan yok.
elektronik-f74/satilik-sifir-play-station-3-320-gb-t107316.html
Hocam hayırlı satışlar...:) Bundan 3 ay önce almıştım bir tane, yoksa satmazdım... İhtiyacım yok o yüzden düşürdüm fiyatı... Hayatımda ilk defa çekilişten hediye kazandım onu da satıyorum mecburen...

Donanımhaber'in 2. el satış bölümünde çok kolay satılıyor bu tarz ürünler hocam eğer vermemişseniz oraya ilan açın bence..

Gök_Tuğ' Alıntı:
bilisim_09' Alıntı:
Gök_Tuğ' Alıntı:
Fiyatı 1200 TL'ye düşürdüm...:)
hocam fiyat git gide düşüyo :)
bende de palystation 3 var benimde aynı firmanın çekilişinden geldi. kutusu açılmadan duruyo.benimde niyetim ps3 satıp tablet almak ama daha alan yok.
elektronik-f74/satilik-sifir-play-station-3-320-gb-t107316.html
Hocam hayırlı satışlar...:) Bundan 3 ay önce almıştım bir tane, yoksa satmazdım... İhtiyacım yok o yüzden düşürdüm fiyatı... Hayatımda ilk defa çekilişten hediye kazandım onu da satıyorum mecburen...
sağol hocam sana da hayırlı satışlar. birde alan çıksa :scared: milletin niyeti var fiyatta uygun ama bakalım

hbasdereli' Alıntı:
Donanımhaber'in 2. el satış bölümünde çok kolay satılıyor bu tarz ürünler hocam eğer vermemişseniz oraya ilan açın bence..
hocam benim elimdeki sıfır faturalı
hocamda aynı şeyi söylüyor. bizim derdimiz ihtiyacımız olmayanı satmak.

bilisim_09' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:

Tamam hocam sıfır ürünlerini satıyor insanlar orada başlığa takılma ben birkaç kere hızlı alışveriş gerçekleştirdim bakmanızı tavsiye ederim :))

hbasdereli' Alıntı:
bilisim_09' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:

Tamam hocam sıfır ürünlerini satıyor insanlar orada başlığa takılma ben birkaç kere hızlı alışveriş gerçekleştirdim bakmanızı tavsiye ederim :))
tamam hocam bi bakayım sağolun

hbasdereli' Alıntı:
Hocam önce zumremize gitsin düşüncesiyle burda açtım... Bakalım satılmazsa farklı platformlarda satışa çıkarıcam...

Geri