Satılık Sıfır Ayarında DELL N5110

Kodla Büyü
DaMieN' Alıntı:
İŞLEMCİ Intel Core i5-2430M 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.0 GHz.) 3 Mb Cache Bellek İşlemci
İŞLEMCİ TÜRÜ Intel Core i5
RAM 4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.8 GB) Ram
SABİT DİSK 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
OPTİK SÜRÜCÜ DVD-RW Double Layer
İŞLETİM SİSTEMİ FreeDos (windows işletim sistemi yoktur)
EKRAN KARTI NVIDIA GeForce GT 525M 1 GB Ekran Kartı
EKRAN BOYUTU 15.6'' LED HD (1366x768)
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1366 x 768

5110-B43F45 Inspiron Dell Notebook

http://www.istanbulbilisim.com.tr/inspi ... 30140.html

Çok büyük ihtimalle cihazınız bu. İşlemciniz 3.nesil değil 2.nesil. Yanlışsam düzeltin...

Bu soruya cevap alamadım?

DaMieN' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
İŞLEMCİ Intel Core i5-2430M 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.0 GHz.) 3 Mb Cache Bellek İşlemci
İŞLEMCİ TÜRÜ Intel Core i5
RAM 4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.8 GB) Ram
SABİT DİSK 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
OPTİK SÜRÜCÜ DVD-RW Double Layer
İŞLETİM SİSTEMİ FreeDos (windows işletim sistemi yoktur)
EKRAN KARTI NVIDIA GeForce GT 525M 1 GB Ekran Kartı
EKRAN BOYUTU 15.6'' LED HD (1366x768)
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1366 x 768

5110-B43F45 Inspiron Dell Notebook

http://www.istanbulbilisim.com.tr/inspi ... 30140.html

Çok büyük ihtimalle cihazınız bu. İşlemciniz 3.nesil değil 2.nesil. Yanlışsam düzeltin...

Bu soruya cevap alamadım?

Doğru Hocam cihaz bu

O zaman ilanı düzeltmeniz gerekir bir kere sahibindende. Çünkü doğru değil....

Ayrıca 950 TL verilmişken satmamanız biraz garip olmuş zira bir hayli eski bir model...

DaMieN' Alıntı:
O zaman ilanı düzeltmeniz gerekir bir kere sahibindende. Çünkü doğru değil....

Ayrıca 950 TL verilmişken satmamanız biraz garip olmuş zira bir hayli eski bir model...

kaça satıp satmayacağım sizi hiçbir şekilde ilgilendirmez işine gelmiyorsa alma başka ilanlara bak. benim bilgisayarım bu fiyata. hayret bişey ya

Türkçe sıkıntılı sanırım. Ben hangi fiyata satacağınızı söylemedim. İlanda 3.nesil yazmışsınız ama cihazınızdaki işlemci 2.nesil. Dolayısıyla ilanı düzeltmeniz gerekir dedim. Sizin karakterinize kalmış yapıp yapmamak ya da fiyatı belirlemek...

İlanı buraya koyduğunuza göre ben forum kuralları çerçevesinde istediğim gibi yorum yazabilirim. Ben zaten alıcı değilim sadece ilanınızı inceledim ve yanlış beyanınızı buldum o kadar...

Ben ilandaki hatayı yakalamanıza bişey demedim yazdığımı iyi okuyun. Ben "950 TL verilmişken satmamanız biraz garip olmuş" demenize takıldım. kaça satıp satmayacağım benim sorunum. kimseyi ilgilendirmez.

Evet garip olmuş. Benim yorumum. Sizin fiyatı değiştirmenize dair herhangi bir cümle var mı? Yok.

Geri