SATILIK Görsel İletişimveGrafik Tasarım (Tevfik Fikret Uçar)

Kodla Büyü

collision

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar benim kullanıp ve içeriğinden çok yararlandığım bi kitap eğer isteyen olursa 15 liraya satıyorum

yanlış anlama senin için değil genel konuşuyorum. başkasının faydalanabileceği şeylerin böyle fiyatlara satılmasını pek içime sindiremiyorum.

15 lira ne seni zengin eder ne de alacak arkadaşı fakir ama kitabı ücretsiz şekilde, kargosu ücretini alıcı arkadaş karşılayacak şekilde vermek daha güzel olur diye düşünüyorum. senden alan arkadaşında aynı şekilde bir başkasına yollaması kaydıyla.

hayırlı satışlar

hocam istersen visual c#.net 2005 veritabanı kitabım var (nihat demirli yüksel inan) takas yapalım hangi ildesin?

artık yedikçe bitiremezsin hocam o parayı. buraya yazacağına gittigidiyor da satsaydın ya...

İnsanı konu açtığına pişman edersiniz valla :) Bence bedelsiz olanın pek kıymeti olmaz o yüzden 15 - 20 fiyat küçük olabilir ama bir bedel karşılığında alındığından daha da kıymeti olacaktır...

valla bence benim teklifim hayet makul. parayla aramızda el değiştirmesi de olabilir tabi ki sonuçta çalışıp para kazanıp satın alıyoruz. araba aldığımızda da ben iki sene bindim eskidi yeni alacağım bunu birine vereyim de binsin parasız pulsuz demeyiz. 3 ün 5 in hesabı olmaz çay çorba ısmarlarız arkadaşlarımıza da para verip satın aldığımız şeyleri makul değerlerle başkalarına satmak mantıklı bence. gittigidiyorlar da satılması mantıklı ki ben zaten birçok kitabı öyle sattım.

inikat hocam programlamadan hiç anlamam( bi döngüyede 10 sayı bile toplatamam o kadar yani:) )
not: edebimizi bozmadan şurda konuşalım, ilgisiz mesajlara gerek yok

collision' Alıntı:
inikat hocam programlamadan hiç anlamam( bi döngüyede 10 sayı bile toplatamam o kadar yani:) )

Hocam ciddi olamazsın herhalde bunu bir şaka olarak düşünmek istiyorum. Aksi halde bunu bir bilgisayar öğretmenine yakıştıramam

int i,toplam;
toplam=0;
for(i=1;i<=10;i++)
{
toplam+=i;
}
Console.WriteLine(toplam);

sanırım doğrudur :p

Arkadaşlar adam kitabını satmak istiyor pahalı bulan almaz. isteyen gidip sıfırını alır.

Geri