SATILIK SEAT LEON

Kodla Büyü
bu işleri pek takip etmem. ama.
206 mı 5 günde sattım. alıcı servise bile götürmedi. aldı gitti.
hakkını isterseniz 1 hafta - 10 günde satılır.

sıkıntı bu zaten.ilanlara bakarak fiyat yazıyor millet.şu bunu ederse benimki de bu eder.kusura bakmayında sıfırı belli arabanın 2.eline bu kadar vermek nedir bilemiyorum...

izmitlii' Alıntı:
illa söyleteceksiniz ya kıro arabası bizim burda bu leonlar.

bu benim fikrim. arkadaş arabsını satıyorsa satar burası satış yeri değil klüp yeri ve herkes yorumunu yapar.

bence burada senden başka kıro yok :wink:

izmitlii' Alıntı:

bu benim fikrim. arkadaş arabsını satıyorsa satar burası satış yeri değil klüp yeri ve herkes yorumunu yapar.

Sizin oraları görmedim ama KIRO'ların sayısı haddinden fazla gibi..

Zizu_' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:

Hoca fikrini söylemiş sende direk "sen kırosun" demişsin, birine hakaret etmek doğru bir tavırsa aynı tavıra devam ÖĞRETMENİM! :(

Birbirinize karşı biraz daha hoşgörülü olun kaybetmek yerine çok şeyleri kazandırdığını göreceksiniz eminim :idea:

Akıl vermek değil haddime ama bir düşünün isterseniz.

u_kucuk3' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:

Hoca fikrini söylemiş sende direk "sen kırosun" demişsin, birine hakaret etmek doğru bir tavırsa aynı tavıra devam ÖĞRETMENİM! :(

Birbirinize karşı biraz daha hoşgörülü olun kaybetmek yerine çok şeyleri kazandırdığını göreceksiniz eminim :idea:

Akıl vermek değil haddime ama bir düşünün isterseniz.

Hocam burada cümleleri iyi süzgeçten geçirirseniz göreceksiniz ki
birinde dolaylı bir yoldan söyleme var
birinde hiç dolandırmadan direk söyleme, yani benim dediğim

Maalesef buraya kadar gitsin istemezdim fakat karşındaki ısrarlı bir şekilde tavrını sürdürürse gereken cevabı da vermek gerek düşüncesindeyim.
(Sayfalardaki tek tek yorumları okursanız anlayacaksınız)

Yorum yapmak demek herşeyi söyleyebileceği anlamına gelmiyor.
Kısaca ilk önce nerede nasıl konuşacağını, yorum yapacağını bilmesi gerekiyor insanın.

Bir hatayı başka bir hatayla kapatmaya çalışmak doğru değil hocam, benim söylemek istediği sadece bu.
Zizu hocam arkadaş dolaylı yoldan söyleyerek bir şekilde hakaret etmiş, varsın etsin hakaret. Bu edilen hakaret sizin kişiliğinizi ne 1 gram eksiltir ne de 1 gram arttırır.
Tepkinizi koyun elbet ama hakaret ederek hata yapan gibi değil Peygamber Efendimiz gibi.
Düşünün hepimiz müslümanız diyoruz ama en ufak bir zorlukta değerli Peygamberimiz gibi davranmak yerine nefsimizin kurbanı oluyoruz, oysa ki Peygamberimiz ilk dinimizi yayarken ne kadar iftira ve hakaret varsa hepsine uğramış ama hiçbirine bir müslüman gibi cevap vermekten öteye geçmemiş ve çizgisini hep korumuş.
Bence İzmitli Hocam olsun siz olun farketmez çizgisi belli bir çıtanın üstünde olan insanlarsınızdır. Buna eminim. Çünkü herşeyden önce Öğretmeniz ve her şeyden önce belli bir gruba örnek model teşkil ediyoruz.
Saygılarımla

lafım meclis dışına ben satan arkadaşa ne bir laf söylemişim ne de arabasına bir laf etmişimdir. hatta yorumlarımı okursanız bu arabayı beğendiğimi Ama buralarda binen kişilerin genelde tipleri hakkında birşeyler söyledim. genelleme yapmam yanlış belki ama dedim ya lafım meclis dışına. ama kalkıp sen kırosun diyen bu arkadaşla keşke görüşme imkanım olsa da bir öğretmen arkadaşına nasıl hitap edileceğini anlatabilsem.

izmitlii' Alıntı:
lafım meclis dışına ben satan arkadaşa ne bir laf söylemişim ne de arabasına bir laf etmişimdir. hatta yorumlarımı okursanız bu arabayı beğendiğimi Ama buralarda binen kişilerin genelde tipleri hakkında birşeyler söyledim. genelleme yapmam yanlış belki ama dedim ya lafım meclis dışına. ama kalkıp sen kırosun diyen bu arkadaşla keşke görüşme imkanım olsa da bir öğretmen arkadaşına nasıl hitap edileceğini anlatabilsem.

ya arkadaşım yazdığınla bile çelişiyorsun.
"o yanlıştı", "bu yanlıştı","lafım meclis dışına" diyorsun sonrasında ama ile olayı bana getiriyorsun.

Yaptığın yanlışın üzerine zaten böyle bir tepki aldın.
Bence sen önce yazdıklarını yorumla.

Hitap şeklini öğretecek kişinin önce bunu bilmesi gerekir. Sen kendine yararlı ol yeter :wink:

Geri