Seçim görev ücreti sms

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Görev yaptığım ilden farklı bir ildeyim. Bankamatikten seçim görev ücretini çekmeye çalışıyorum. 2 farklı ATM denememe rağmen SMS gelmedi. Sebebini bilen var mı?

Sayin *** *** , *** ILCE SECIM KURULU BASKANLIGI tarafindan gonderilen paranizi tum Halkbank subelerinden 20.06.2023-20.09.2023 tarih araliginda cekebilirsiniz.

Şeklinde SMS gelmisti.........

Sayin *** *** , *** ILCE SECIM KURULU BASKANLIGI tarafindan gonderilen paranizi tum Halkbank subelerinden 20.06.2023-20.09.2023 tarih araliginda cekebilirsiniz.

Tüm halkbank şubeleri diyorsa normalde il fark etmemesi lazım hocam ama sistemden kaynaklı bir sorun olabilir.

Bu SMS’te ATM’den çekilebileceği yazmıyor
Şubelerdeki gişelerden çekilebilir diye anlaşılıyor

Bizede okul idaresi pazartesiden itibaren bir halkbank atm ye gidin tckimlik no ile para cekmeye tiklayin oradan telefonunuza kod gelecek dediler. Bende iki gundur yapiyorum. Atm evime cok yakin cünkü. Gidip gelip deniyorum beni de cep telefonuna kod gelecek diye bekletiyor. Kod gelmiyor. İslemi kapatiyor iptal ediyor

23 Haziranda başlıyor ödemeler. Bize gelen mesaj bu şekilde. 5 gün işletecek banka sanırım.

Ben subeden gidip aldim elden

Sms geldi, ama atmde sadece 2.tur ucreti görünüyordu
sebebini sordum ilk tur kusuratli diye dediler

kisacasi iceren cektim

Ben subeden gidip aldim elden

Sms geldi, ama atmde sadece 2.tur ucreti görünüyordu
sebebini sordum ilk tur kusuratli diye dediler

kisacasi iceren cektim
Hangi göreve Ne kadar yattı Hocam? Ayrıca hesabı olanların bankaya gitmesi gerekiyor mu, hesapta gözüküyor mu?

Son düzenleme:
Bizede okul idaresi pazartesiden itibaren bir halkbank atm ye gidin tckimlik no ile para cekmeye tiklayin oradan telefonunuza kod gelecek dediler. Bende iki gundur yapiyorum. Atm evime cok yakin cünkü. Gidip gelip deniyorum beni de cep telefonuna kod gelecek diye bekletiyor. Kod gelmiyor. İslemi kapatiyor iptal ediyor
Ben de aynen bunu yaşadım. Ayrıca önümden 2-3 kişi 1 dakika bile sürmeden çekti harcadı bile 🤭

Görev yaptığım ilden farklı bir ildeyim. Bankamatikten seçim görev ücretini çekmeye çalışıyorum. 2 farklı ATM denememe rağmen SMS gelmedi. Sebebini bilen var mı?
Hocam öyle sms gelmiyor. Size direkt Halk bankasından kod ile beraber bir sms gelirse bankamatikten gidip çekebilirsiniz. Herkese gelen sıradan sms geldi ise şubedeb sıra alıp çekecekesiniz.

Atm deyken sms gelmiyor oncesinde referans kodu gelmiş olması gerekiyormus hesaba yatmıyor hesaba aktırılmıyor tüm halk bankalarından alabilirsiniz msj gelmişsse baskan iki oturum için 2090 tl

Okul grubuna bunu atmislar

Ekli dosyalar

• IMG-20230621-WA0036.jpg
    IMG-20230621-WA0036.jpg
    91.3 KB · Görüntüleme: 335
Geri