Seçmeli Dersler not ile Değerlendirilecek

Kodla Büyü
bende de aynı durum var peki 1. yazılı notları öğrencilerin ders notlarında gözüküyor.. Bunu silemez miyiz yada silmemiz gerekmiyor mu?

Bu sıkıntıyı çözebilen bi arkadaş varsa yardımcı olsun gerçekten. Sınav var dediler sınav tarihi girdik sınav yaptık seçmeli bty kayboldu , seçmeli bilişim teknolojilerini seçtik onda da not yok.

aynı sorunları bende yaşıyorum idareye 8.sınıfların seçmeli dersinde ne yapacağız diye sormuştum sınav yapacaksınız hocam dediler sınav tarihi girmek için uğraştım ders çıkıyor ancak tarih girilmiyordu bunu da bildirdim sen sınav yap hocam biz tarihi gireriz dediler sınav yaptım 3 hafta oldu ben not giremiyorum deyince bugün çok ilginç bir cvp aldım " sadece seçmeli bilişim teknolojileri dersine özgü olmak la beraber 2 proje vermeliymişim" ama siz böyle demiştiniz bende sınav yaptım diyince de " branşınızla ilgili değişiklikleri yönetmelikleri siz takip etmelisiniz" diye cvp aldım. sonuç olarak ne yapmam lazım bilmiyorum ????? bu konu hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok memnun olacağım.

sormadınız mı hocam 2 proje nerde yazıyormuş.. yok öyle bir şey proje almak isteyenlere verilir.. sadece ders içi etkinlik girmemiz gerekiyor şu anki düzenlemeye göre

impetus23' Alıntı:
sormadınız mı hocam 2 proje nerde yazıyormuş.. yok öyle bir şey proje almak isteyenlere verilir.. sadece ders içi etkinlik girmemiz gerekiyor şu anki düzenlemeye göre

hocam peki bunu nasıl gireciğiz. Dersn notunda 8. sıfıflarda bilişim teknolojileri çıkmıyor ki.

kenan_kss' Alıntı:
impetus23' Alıntı:

hocam peki bunu nasıl gireciğiz. Dersn notunda 8. sıfıflarda bilişim teknolojileri çıkmıyor ki.

ya öğrenciler için seçilmemiştir ya da öğretmen ataması yapılmamıştır.. yoksa çıkıyor hocam

Geri