Seçmeli Dersler not ile Değerlendirilecek

Kodla Büyü
not giriş' önceki senelerde görünmüyordu be sene göründüğüne göre yapmamız gerekir diye düşünüyorum

Sınav tarihi girişi yapılamıyor arkadaşlar, kaydetmiyor. Sınav yapacak olsak böyle birşey olmazdı.

Bu hatayı veriyor
Ya Sınav görünmüyor ki

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    68.2 KB · Görüntüleme: 443
evet bende 2 hafta önce sınav tarihi girdim ama görünmedi. kurum koduyla giriş yapıp baktığımda kaydedilmişti.
geçen haftada uygulamalı sınav yaparak notlarını girdim.

Bizim okulda 8. sınıfta seçmeli ders olarak Bilişim Teknolojileri( 1 saat) seçildiğinde öğretmen seçilemiyor. Ancak Bilişim Teknolojileri ve Yazılım (1 saat) seçildiğinde öğretmen atanabiliyor. Benim bildiğim 8. sınıflar eski sitemde oldukları için dersin adı Bilişim Teknolojileri değil mi? Burada bir sorun yok mu?

hocam 8 lerin bilişim dersinde sınav tarihi girişi olmaması normal çünkü onlar eski sistem. 7 leri deneyin giriş oluyor mu olmuyor mu?

8. sınıflar da sınav not girişleri açılmış.. Son durum nedir Not verilecek mi?
5-6-7. sınıflarda sorun yoktu zaten ancak e-okul şablonu değişmeden( 1 hafta öncesine kadar) 8. sınıflara not giriş kapalıydı.. Şimdi açık..

ergensoft' Alıntı:
8. sınıflar da sınav not girişleri açılmış.. Son durum nedir Not verilecek mi?
5-6-7. sınıflarda sorun yoktu zaten ancak e-okul şablonu değişmeden( 1 hafta öncesine kadar) 8. sınıflara not giriş kapalıydı.. Şimdi açık..
Güncel.

Açık diyorsunuz da sınav tarihi bile girmedim ben nasıl girdiniz tarih not girdi iseniz burada payalaşır mısınız?

ARKADAŞLAR 8. SINIFLARDA 1 DERSBİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM DERSİ OLARAK GİRDİK YAZILI YAPTIM NOTÜNÜ GİRDİM DERS İÇİ PERFORMANS NOTU DA GİRDİM 2 YAZILIYI YAPACAĞIM

emines' Alıntı:
ARKADAŞLAR 8. SINIFLARDA 1 DERSBİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM DERSİ OLARAK GİRDİK YAZILI YAPTIM NOTÜNÜ GİRDİM DERS İÇİ PERFORMANS NOTU DA GİRDİM 2 YAZILIYI YAPACAĞIM
Ya hocam neye dayanarak yazılı yapıyorsunuz onu anlayamadım...???

Ya hocam neye dayanarak yazılı yapıyorsunuz onu anlayamadım...???

22 nci maddenin bir bütün olarak değerlendirilmesinden de
anlaşılacağı üzere; ilkokul 4 üncü sınıf ile ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında Rehberlik
ve Sosyal Etkinlikler dışındaki tüm derslerden (seçmeli dersler dahil) öğrencilerin sınava tabi
tutulması ve puanla değerlendirme yapılması gerekmektedir."

8 ler seçmeli bu sene notu yok 7 ler 2 saat seçmeli bu sene notu var benim bildiğim . Fakat e okul da not girebileceğim bi ekran yok . Muamma :(

8lere sınav yok. yanlış seçmeli dersi seçmeyin. Sadece ders etkinlik notu ve proje notu var.

8' lere ilk sınavı yaptım, notunu da girdim. (Geçmiş tarihi idare girdi, ben de notları yazdım :) )

Bir notu değiştirmek için şimdi baktım, hiçbir şey görünmüyor. Girdiğim notları bile göremedim, galiba yeni bir düzenleme geliyor. :idea:

8 sınıflara ben de notu girmiştim şimdi ise girdiğim notları bile göremiyorum sanırım yanlış seçmeli dersi seçtik

Dönem başında, 8. sınıflar için Seçmeli Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersini seçebilmiştik, 1. sınav ve 1. ders içi girdim.

Şimdi ise sistem üzerinde güncelleme yapmışlar, 8. sınıflar için Seçmeli Bilişim Teknolojileri görünüyor ve yazılı girilemiyor. Sanki bir ikinci seçmeli bilişim varmış gibi oldu.
:?

Aynı şekilde bende ikinci sınav tarihi girecektim bir baktım ders ismi gözükmüyor. Sanırım 8. sınıflara eski düzene göre işlem yapılacak notla değerledirilmeyecek. bende ilk sınav tarihi ve notlarını girdim fakat şimdi açılmıyor ders ismi de gözükmüyor. Ama 7.sınıflarda herhangi bir sıkıntı yok sınav tarihide notlarda gözüküyor.

Geri