Seçmeli Proje Tasarımı ve Uygulamaları

Kodla Büyü

aslan1917

Site Gezgini
Arkadaşlar ders sayım 14 (Hazırlık sınıfları dayatmasından dolayı) olduğu için idareden 2 saat seçmeli ders istedim maaş karşılığında bir sıkıntı olmasın diye. Bu gün ders programıni göndermiş idareci 2 saat Proje Tasarım ve Uygulamarı yazıyor, Tebligler dergisini inceledim kimler tarafından okutulabilir diye "Öncelikli olarak Bakanlık tarafindan belirlenen eğitimleri tamamlayarak bu dersle ilgili sertifikası olan tüm alan öğretmenleri tarafından okutulur" böyle muğlak bir ifade var. Kafam karıştı sertifikam yok itiraz edeyim mi yoksa ilerde bir sorun olmaz deyip derse gireyim mi siz ne dersiniz.

Hocam sıkıntı yok alabilirsin dersi...Bu ders herkese ait gibi öncelikle olarak sertifika sahibi olanlara verilen bir ders sertifikası olan varsa o girer sertifikası olana zorunlu olacak diye bir kural da yok istemiyorum derse o ders verilmez, zaten sertifikası olan yok bu derste....

Hocam öbada proje hazırlama süreçleri semineri var. Sertifika almakta yarar var.

Arkadaşlar ders sayım 14 (Hazırlık sınıfları dayatmasından dolayı) olduğu için idareden 2 saat seçmeli ders istedim maaş karşılığında bir sıkıntı olmasın diye. Bu gün ders programıni göndermiş idareci 2 saat Proje Tasarım ve Uygulamarı yazıyor, Tebligler dergisini inceledim kimler tarafından okutulabilir diye "Öncelikli olarak Bakanlık tarafindan belirlenen eğitimleri tamamlayarak bu dersle ilgili sertifikası olan tüm alan öğretmenleri tarafından okutulur" böyle muğlak bir ifade var. Kafam karıştı sertifikam yok itiraz edeyim mi yoksa ilerde bir sorun olmaz deyip derse gireyim mi siz ne dersiniz.

Hocam bana da bu Proje Tasarimi ve Uygulamaları dersi verilmiş, icerigi nedir, ogretim programi bulamadim. Proje hazırlama dersimidir bu, ne anlatmayi dusunuyorsunuz.

Hocam bende her hangi birşey bulamadım daha karar veremedim ne anlatacağıma.Bizde sadece bana değil Matematik öğretmenlerinede yazılmış

yıllık planı olsa keske, onu geçtim bir öğretim programı olsa oradaki kazanımlardan çıkarırız yıllık planı ama ogretim programı olmayan ders adlarını listeleyip bu dersleri verin demişler. Adabı muaseret dersi konmus, onu da bana vermişler. içerik yok. Herkes kendi adabına göre birşeyler anlatacak galiba

İdarecilerinde bir bilgisi yok kervan yolda düzülür diyorlar :)
ben eski Seçmeli Proje Hazırlama dersine göre internetten bulduğum planı düzenledim

Merhaba Seçmeli proje tasarımı ve uygulamaları dersi yıllık planı var mıdır? Ne anlatıyorsunuz arkadaşlar? Ben daha teslim edemedim yıllık planı? Bu rehber kitapla proje hazırlama kitabı farklı çünkü.

Arkadaşlar 3 saatlik seçmeli proje tasarımı ve uygulamalari dersini aldım. Proje hazırlama dersinin yıllık planını kullanacağınızı yazmışsınız. bizim okulda zaten o ders var. Bulan paylaşım yapabilir mi lütfen ya da görüşü olan
Kolay gelsin

Bu ders 2 saat verilebiliyor değil mi? 3 saat yazmışsınız. Bir de sınavı yapılacak mı?

Yazılısı var mı hocam? Yazılı da proje hazırlama dersi kitabından mı sorucaksın
Yazılısı var mı hocam? Yazılı da proje hazırlama dersi kitabından mı sorucaksınız?
Yakın okullarda bu dersi alanlara sordum. Biri aynı bizim gibi müfredat bekliyor. Biri dersi proje hazırlama zannedip çoktan yol almış bile
Belirsizliktense ben de proje hazırlama dersi planını uygulamaya karar verdim
Yazılıda da proje hazırlama dersi sorup yazılı sonrası proje hazırlama ile devam edeceğim

Arkadaşlar bu dersin norma esas ders yükü hangi branşa yazılır? İdareci olan arkadaşlarımız varsa cevap verebilirler mi?(kim giriyorsa onun branşının ders yüküne mi yazılır?)

Merhaba arkadaşlar liselerde proje tasarımı ve uygulamaları ile ilgili öğretim programı yayınlandı. Bu programı baz alarak yıllık plan hazırlayan var mı acaba

Merhaba arkadaşlar. Proje tasarımı ve uygulamalarına ait elinizde çalışma soruları ya da ders notları var mıdır?

Geri