Seçmeli Robotik Kodlamada ne anlatıyorsunuz?

Kodla Büyü

m_theleq

Üye
Arkadaşlar, bu derste ne anlatıyorsunuz. Bt sınıfı bilgisayarları eski olduğu için tinkercad kaldırmıyor. BtveYazılımda Scratch anlatıyorum. Seçmelide de şimdilik pivot animator anlatmaya başladım. Ne önerirsiniz.

hocam ben bilisimnotlari.net sitesinden faydalanıyorum. sağolsun hocamız günlük plandan yıllık plana, youtube videolarına kadar her şeyi paylaşıyor. tinkercad üzerinden değil ama benim 1 tane arduino setim var önce ben gösterip sonra öğrencileri grup yapıp onlara da yaptırıyorum. mblock kullanıyorum.

hocam ben bilisimnotlari.net sitesinden faydalanıyorum. sağolsun hocamız günlük plandan yıllık plana, youtube videolarına kadar her şeyi paylaşıyor. tinkercad üzerinden değil ama benim 1 tane arduino setim var önce ben gösterip sonra öğrencileri grup yapıp onlara da yaptırıyorum. mblock kullanıyorum.
hocam 5. sınıflarda arduino zor olmuyor mu

5. sınıflara scratch, 6. sınıflara elimdeki devre elemanlarını öğretene kadar m-block ile arduino, onlar bitince small basic'te kod yazıyoruz, biraz da tinkercad göstermeyi düşünüyorum son birkaç hafta.

Ben önce temel kodlama becerilerini anlatıyorum. Sonrasında mblock, makey makey, tinkercad vs.

Geri