Seat Leon hakklındaki düşünceleriniz?

Kodla Büyü
share_' Alıntı:
mefete' Alıntı:
Bir zamanlar bir hayalim vardı!

Kırmızı Seat Leon 1.4 TSI

Fakat benzin fiyatları, servis ağı sıkıntısı gibi nedenlerden yeni gözdem
Ford Focus 1.6L Duratorq TDCi 109PS

sen arabanın hasını almışsın hocam. 109 beygir dizel focus yerinde durmuyormuş duydum, yakıtta da çok iyi. en güzel tercihlerden birini yapmışsın. yol tutuş konusunda focus sınıfının en üstünüdür. hayırlı sürüşler kazasız cezasız. (bir sonraki arabam dizel focus olacak benimde, inşallah titanium)

Hocam şuan focus hayalimm...Daha alamadım:)
Bende en yakın zamanda alacam...Şuan Clio III var bende:)
Dediğin gibi harika bir araççç....Yakıtıda iyi ayrıca...

evet hocam bende sonradan farkettim "gözdem" kelimesini okumamışım...

Çok hoş arabadır. Hala gözüm onda. ama biraz fazla yaktığını duydum

Benimde yıllardır gözde otomobilimdir leon. hanım izin verse hemen değiştirip leon alcam da işte :) ama alınaccaksa 1.4 derim ben ikinci el satışıda hiç sorun olmaz. 1.4'ü bir araştırın bakalım ikinci eli varmı piyasada varsada çok çok az hepsi 1.6 dır.

arkadasım sen hala servisten ustadan bahsedıyorsun wv turkıye pıyasasında yıllardır var ve bırak servıslerı sanayıye gıtsen bu guruptan ekmak yıyen bırcok dukkan var. seat audi wv gıbı arabaları olmayan bunu anlayamayaz araba hakkındakı soylemlerınız ok ama servıs konusunda da bıraz gercekcı olalım

galep' Alıntı:
arkadasım sen hala servisten ustadan bahsedıyorsun wv turkıye pıyasasında yıllardır var ve bırak servıslerı sanayıye gıtsen bu guruptan ekmak yıyen bırcok dukkan var. seat audi wv gıbı arabaları olmayan bunu anlayamayaz araba hakkındakı soylemlerınız ok ama servıs konusunda da bıraz gercekcı olalım

sayın arkadaşım biz fikir isteyen arkadaşa bildiğimiz kadarını söylüyoruz, yoksa iyidir al yada kötüdür alma demiyoruz. bildiğimiz olumlu olumsuz ne varsa belirtiyoruz. şimdi ford ile volvo aynı grubun arabalarıdır ama her ikisininde servisi ayrıdır. benim focus aracım var ama volvom olsa ve bana ford servisine gitceksin derseler itiraz ederim. çünkü her arabanın kendine has bir anatomisi, yapısı vardır.her arabanın kendine has ustası vardır. her ne kadar vw servisine gidebiliyo olsada bu bence bir dezavantajdır, benim arabam 2. sınıf mı ki kendine has servisi olmasın? ben bu konuda bilgi vermek istedim, yoksa leon kötü araba değil zaten.olumsuz bir yorum o arabayı kötü yapmaz...biz burda arkadaşa hep olumlu yanlarını anlatırsak ve ilerde sorun yaşamaya başlarsa sonuçta bir öğretmen arkadaşımız, canı sıkılsın istemeyiz. yoksa seat düşmanı değiliz. zaten arabayı kullanan, satan kişilerin yorumlarıda bu yönde...iyi sürüşler...

Geri