Seksenler Dizisi

Kodla Büyü
İlk kez izlediğim bir bölümünde 80 leri anlatmasını beklediğim dizi de 90 larda kullanılmaya başlanılan Ufo ısıtıcılarla ısındıklarını gördüm. Diziden soğudum...

folikAsit' Alıntı:
İlk kez izlediğim bir bölümünde 80 leri anlatmasını beklediğim dizi de 90 larda kullanılmaya başlanılan Ufo ısıtıcılarla ısındıklarını gördüm. Diziden soğudum...

hocam bi 80 bi 2012 ye geçiş var ufo 2012 de var 80 de genelde herkesin kullandığı o meşhur sobadan var :)

folikAsit' Alıntı:
:D :puhaha:
biraz daha izleyin hocam ısınırsınız..

diziyi ben de heyecanla başladım izlemeye ama beklediğim gibi çıkmadı, hafiften siyasi de denebilir tüm dönem dizileri gibi faşizm karşıtı.

Adamlar 1980 de çekiyorlar sahneleri evleniyorlar o yıllarda, 2012 ye geliyorlar evlendikleri ablalar hala çok güzel.. aradan geçmiş 30 sene makyajla yaşlandırma falan, saçma. sadece eski sahneler olsa belki biraz.

bizim jenerasyon için 80ler değilde 90lar daha hoş olur hani çekilse. Yazsak mı bi senaryo beyler 90lar. :?

bence de dizi çok güzel özellikle anne ve babaya duyulan saygı ama konusu bana biraz kısır gibi geldi düşünün bir ayın sonunda ne olacak arkadaşımın dediği gibi bu dizi ancak bir sezon olabilir ama film gerçekten çok başarılı

ogretmen_pc' Alıntı:
biz de çok beğenerek izledik bugün de var .. leyla ile mecnunu bi türlü anlıyamadım ben :oops:
İlk bölümlerden izlemeye başlarsınız anlayacağınızı düşünüyorum bendede arada sırada oluyor mecnunumsu konuşmalar:D

leyla ile mecnun süper dizi ya ilk 20bölümünü serettim çok hoşuma gitti seksenler dizisi güzel ama ben daha güzel olabilirdi oyuncu kadrosu sanki zayıf biraz leyla ile mecnundan takviyemi yapsak :D

goldenboy' Alıntı:
leyla ile mecnun süper dizi ya ilk 20bölümünü serettim çok hoşuma gitti seksenler dizisi güzel ama ben daha güzel olabilirdi oyuncu kadrosu sanki zayıf biraz leyla ile mecnundan takviyemi yapsak :D
+1

gakgos1903' Alıntı:
ogretmen_pc' Alıntı:
biz de çok beğenerek izledik bugün de var .. leyla ile mecnunu bi türlü anlıyamadım ben :oops:
İlk bölümlerden izlemeye başlarsınız anlayacağınızı düşünüyorum bendede arada sırada oluyor mecnunumsu konuşmalar:D

evet aslında bi mantık beklemeden izlemek lazımmış biz de sevdik sonradan :)

TRT'nin kaliteli dizilerinden birisi Seksenler, benim de favori dizilerimden birisi....

Geri