seminer döneminde mesai

Kodla Büyü

ysartemur

Seçkin Üye
Seçkin Üye
seminer döneminde mesaimiz nasıl oluyor acaba.
idareciler gibi 8-17 mi yoksa diğer öğretmenler gibi 9-13 mü oluyor. önceki yıllarda formatörlük yapan arkadaşlar saat kaça kadar durdunuz acaba?

hocam 8-17 çünkü idarecilerin çalışma saatleri her zaman aynı bizim çalışma saatimiz de bizden sorumlu müdür yardımcısının çalışma saatleri gibi olduğu için

Hocam ben dexter ı bitirdim. Bu aralar game of thrones izliyorum. Onda da çok fazla bölüm yok yayınlanan. Artık farklı alternatiflere bakacam. Durumumuza bakar mısınız :cry:

:idea: :idea: :idea:
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yetkili kişiler okusa da ilk öğretimde "seminer dönemi"nin ne kadar gereksiz olduğunu görseler :!:

seminer dönemi değil bahçedeki çardakta çay içme,sabah sabah yaz meyveleri yeme dönemi.

formatör seminere katılmaz sanırsam görevleri içinde yer almıyor Ek 2de yok. 8-17 mesai devam dizi ve film iyi olabilir. ;)

ben eskiden formatörken seminer dönemindeki diğer öğretmenler gibi davranmıştım, idarecilere bişey sormadan. onlarda bişey dememişti son günler olduğu için heralde.. ama yinede formatörlük deyince midem bulanıyor.. çok haksızık.. 9-15 olmassa çalışma saatleri, yine olmıycam inşallahhhhh

müdür yardımcısı bana diğer öğretmenlerden farklı olduğun için öğleden sonrada geleceksin dedi 1 saat dursam bile. ne alaka ya herkes şimdiden gitti. ben burda kös. gitcem işte birazdan. :x

Birileri idareyle kanka olup rahat olduğu için diğerleri rezil oluyor, yazılanlardan anlaşılan bu.. Hele bugün iyice gerginim. Nefret ediyorum artık bu meslekten.. Herkese ayrı muamele, her ilde ayrı kararlar bu ne rezillik yeter artık yaaa..

Arkadaşlar bu seminerde öğretmenlerin 9-13 veya hangi saatlerde gelip gideceklerse onun resmi olarak yazdığı bir belge varmıdır? neye göre saat 9 da gelipte öğleden sonra gidiyolar? bilen, bulan varsa lütfen paylaşabilirmi?

Hocam idarenen 15 saat ek ders yazarsa 1 de gidersin 18 saat yazarsa 5 te gidersin

Geri