Seminerde Eba canlı ders sunumu

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar, müdürüm benden eba canlı ders nasıl yapılır konulu seminer vermemi istedi. Okula birkaç ay önce atandım ne yapacağımı nasıl anlatacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz fikirleriniz nelerdir?

Teşekkürler hocalarım. Eba canlı ders üzerinden farklı hangi teknikler olabilir hangi maddeler paylaşılabilir bunu da istedi ama acaba ben mi bilmiyorum başka ne teknikler var?

Canlı derste sunum , görsel veya video dosyası açıp ya da beyaz tahta uygulamasını açıp kullanabilirsiniz . Başka teknik fln bişey yok hocam . Tek amaç canlı ders . Zoom teamlink gibi uygulamaları da tanıtın demek istemiş sanırım müdürünüz

Bu video fena değil hocam, sonra da zoom ile ilgili bir video ve ardında canlı ders açılmama sebepleri ile ilgili bir slayt olabilir hocam.

Eğer sunum yapacağınız yerde İnternet erişiminiz varsa eba kullanımı, özellikle sınav hazırlama, raporlar üzerine biraz sohbet ederiz.
Daha da aklıma bir şey gelmiyor şu an.

Hocam EBA'nın içinde EBA ile Uzaktan Eğitim Kursu (5 - 10. Sınıf Öğretmenleri İçin) diye bir kurs vardı. Önceden Kursu aldığım için bende gözüküyor ama şuan açıkmı bilemiyorum.
Mesleki Gelişim --> Altında Kurslarım/Derslerim
eba canlı ders.png

Birde EBA'nın içinde Canlı Dersler menüsünde hazır videolar var.

upload_2020-8-24_23-6-0.png

Geri