Semineri memleketinde alan varmı?

Kodla Büyü
Hocam ben bilgi almak için bizzat okula gideceğim bugün. Sonucu buradan yazarım.
Okula dilekçe vereceksin diyende var milli eğitime dilekçe vereceksin diyende var.

Dun bulundugum ilcedeki meme gittim bakanliktan yazinin gelmedigini yazi gelince sitede dilekce ornegini okullari yapilacaklari yayinlayacaklarini oradan taakip edilebilecegini soylediler muhtemelen diger il ve ilcelwrde de durum ayni olur memler dilekceleri alirlar

Bende Zonguldak il Mem' e gittim bugün.
Arkadaşın dediği gibi henüz yazının gelmediği söylendi.
Tarih konusunda bir belirsizlik var imiş.
Bir işi plansız programsız yaparsan böyle olur.
Beklemekten başka yapabilecek bir şeyimiz yok henüz.

ilkayla' Alıntı:
Bende Zonguldak il Mem' e gittim bugün.
Arkadaşın dediği gibi henüz yazının gelmediği söylendi.
Tarih konusunda bir belirsizlik var imiş.
Bir işi plansız programsız yaparsan böyle olur.
Beklemekten başka yapabilecek bir şeyimiz yok henüz.

aynen. okulun açılışını ahmete mehmete göre ayarlarlarsa ne iş-işlem yürür ne de plan program tutar.

Dün ve bu gün bizim Temel Eğitim Şubesine onlarca dilekçe verildi. Şu anda yazı olmasa da mutlaka gelecek. O yüzden kimse mağdur olmasın diye dilekçeleri alıyoruz.

habibocak' Alıntı:
Dün ve bu gün bizim Temel Eğitim Şubesine onlarca dilekçe verildi. Şu anda yazı olmasa da mutlaka gelecek. O yüzden kimse mağdur olmasın diye dilekçeleri alıyoruz.
Kayra_Bilal' Alıntı:
Ben dilekçe verdim memlekette yapacağım inşallah
.
.
.
.
dilekçe örnegi ilçe yada il mem demi oluyor hocam..
.
.
okul soruyormu bu ne diye.
.
.
seminer okulunu secebiliyorumusunuz.

hakand77' Alıntı:
çorumda dilekçeler alındı bugün.belirlenen okullar arasından tercih yapılması istendi...
dilekçe dışında görevyeri belgesi fln isteniyormu.. sadece ilçeyemi veriliyo dilekce okjulada veriliyormu

ben bugün ankarada etimesgut ilçe milli eğitime gittim, dilekçemi almadılar gerek yok dediler. onlara bugün yazı gelmiş, okullara da bilgi verdik, direkt okula gitceksiniz dilekçeyi oraya verirsiniz dediler :shock:

ozlem22' Alıntı:
ben bugün ankarada etimesgut ilçe milli eğitime gittim, dilekçemi almadılar gerek yok dediler. onlara bugün yazı gelmiş, okullara da bilgi verdik, direkt okula gitceksiniz dilekçeyi oraya verirsiniz dediler :shock:
aa Kendi okuluunuzu b,lg,lend,rd,,n,zm, ne dıyorlar

ben bugün ankarada etimesgut ilçe milli eğitime gittim, dilekçemi almadılar gerek yok dediler. onlara bugün yazı gelmiş, okullara da bilgi verdik, direkt okula gitceksiniz dilekçeyi oraya verirsiniz dediler

:?:

jandarma' Alıntı:
ben bugün ankarada etimesgut ilçe milli eğitime gittim, dilekçemi almadılar gerek yok dediler. onlara bugün yazı gelmiş, okullara da bilgi verdik, direkt okula gitceksiniz dilekçeyi oraya verirsiniz dediler

Sayın hocam Ankaranın her yeri mi öyle acaba bununla ilgili bir duyumunuz var mı

bu konuda bilgim yok malesef

tarafszhaber' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
aa Kendi okuluunuzu b,lg,lend,rd,,n,zm, ne dıyorlar

kendi okul müdürümü dün arayıp bilgi vermiştim

Ben de bugün ilçe mem e gittiğimde daha resmi yazının gelmediği, cuma gününe kadar beklemem gerektiği söylendi.

Samsunda haziranda oldugu gibi okulların koordine edecegini bizimle işinizin olmadıgı söylediler. Sölenilen ;okulunuzdan görev yeri belgesiyle yapmak istediginiz okula dilekçe ile başvurup yapabileceksiniz dedilr bilginize. Ancak okula gittiginizde pazartesiye gelin hocam bize yazı gelmedi diyorlar :)

Gelecek yazıda 1-14 eylül seminer 14-28 eylül tatil mi yoksa 1-18 arası mı seminer? Son hafta fahrimi? Gecen bi sitede yazı yayınlandı dediler de

meb'in basın açıklaması var. hala ne yazısı gelmesinden bahsediliyor ki.
bizim ilçe dilekçe ve görev yeri belgesi istiyor. başvuru direk ilçeye yapılıyor.

Resmi yazı geldi.

..... mesleki çalışmalar 01-11 Eylül 2015 tarihleri arasında ekte gönderilen program çerçevesinde yürütülecektir.

meslek lisesi illaki meslek lisesinde mi yapması gerkiyor herhangi bir ortaogretim kurumunda (anadolu lisesi, imam hatip lisesi vb) yapılabilir mi

Geri